Vaikų teatras


Vaidinimai vaikams scenarijai. Leliu teatro scenarijai. Teatro scenarijai. Scenarijai leliu teatrui. Scenarijus leliu teatrui. Vaikų vaidinimai. Scenarijai vaikų vaidinimams. Leliu teatro scenarijus. Leliu teatras scenarijus. Vaidinimai scenarijai.

Teorinė problemos analizė. Vaidyba vaiko veikloje. Dramatizacija. Pirštų teatras. Problemos analizė. Problemos vaikams. Pokalbiai su vaikais. Stebėjimai stebėjimų apibendrinimas problemos sprendimas. Įdėjų bankas. Priedai vaikų vaidinimų scenarijai

Neleiskime, kad vaikai aklai mėgdžiotų suaugusių, draugų ar net savo pačių vaidybą; kad vaidinimas taptų automatišku kartojimu to, ką matė darant kitus ar darė patys. Gerai būtų, kad vaikai vaidintų įvairius personažus, bet negalima jų versti.

5-6 metų vaikai su džiaugsmu vaidina mėgiamas pasakas žaisdami tarpusavyje ar net mažesniems vaikučiams, savo tėveliams. Galima vaidinti pasigaminus lėles ar kaukes, o taip pat ir be jų, pasirinkus aittinkamas kostiumų detales, šiek tiek pasigrimavus. Vaikų vaidinimai kiekvieną kartą turi būti žaidimai – improvizacijos, o ne pakartojimas to, kas jau kažkada buvo padaryta. Vaikai, ypatingai esant tėveliams ar jaunesniems draugams, ne visada mokės laisvai improvizuoti ir čia suaugusieji turi ateiti į pagalbą. Reikia pasiūlyti kažką naujo ir netikėto (tai gali būti siužeto posūkis, naujo personažo pasirodymas ir kt.), kad vaikams būtų įdomu, kad jie kurtų savo vaidmenis vis naujomis aplinkybėmis.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2107 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vida
  • Vaikų teatras
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaikų teatras. (2012 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-teatras.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 26 d. 07:43
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo