Vaikų turinčių kalbos sutrikimų bendroji ir smulkioji motorika


Bendroji motorika. Smulkioji motorika ir vaiko kalba. Smulkioji motorika ir kalba. Motorikos sutrikimai referatas. Vaiko turincio kalbos sutrikimų aprasas. Apie kalbą ir kalbos sutrikimus. Bendrosios motorikos sutrikimai. Sutrinka vaiko motorika. Bendroji motorika tai. Kalbos sutrikimų turinčių vaikų socializacija.

Vaikų turinčių kalbos sutrikimų, bendroji ir smulkioji motorika. Įvadas. Kalbos ir motorikos samprata mokslinėje literatūroje kalbos raida ir jos reikšmė. Kalbėjimo sutrikimai. Bendroji ir smulkioji motorika. Motorikos ir kalbos sutrikimų tarpusavio ryšys. Išvados. Literatūra.

Tyrimais nustatyta, jog vaikų turinčių kalbos sutrikimų yra nepakankamai išlavėjusi statinė ir dinaminė pusiausvyra ir judesių koordinacija. Tokie vaikai sunkiau įsimena kelių judesių kombinacijas ir sunkiau pereina nuo vieno judesio prie kito. Pusiausvyra padeda išlaikyti vertikalią padėtį nejudant ar atliekant sudėtingus judesius, todėl reikia lavinti jos kontroliavimą. Harmoningai išlavintos fizinės ypatybės didina vaikų judëjimo galimybes, lavina pusiausvyros ir koordinacijos mechanizmus, sudaro palankesnes sàlygas išmokti daugiau naujų judesių ir panaudoti juos įvairiose veiklose (Krutulytė, 2011).

Darbo tikslas – teoriškai įvertinti, vaikų turinčių kalbos sutrikimų, bendrąją ir smulkiąją motoriką.

Darbo problema – kokia vaikų turinčių kalbos sutrikimų, bendroji ir smulkioji motorika?

Darbo objektas –

Teorinio tyrimo metodai – mokslinės literatūros analizė.

Darbo uždaviniai :

1.Aprašyti vaikų kalbos raidą.

2.Išskirti vaikų kalbos sutrikimus.

3.Aprašyti bendrąją ir smulkiąją motoriką.

4.Aprašyti motorikos ir kalbos sutrikimų tarpusavio ryšį.

  • Microsoft Word 142 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3577 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deividas
  • Vaikų turinčių kalbos sutrikimų bendroji ir smulkioji motorika
    8 - 1 balsai (-ų)
Vaikų turinčių kalbos sutrikimų bendroji ir smulkioji motorika. (2013 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-turinciu-kalbos-sutrikimu-bendroji-ir-smulkioji-motorika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:25
×