Vaikų vaidybos integravimas į kasdienę grupės veiklą


Vaikų vaidybos integravimas į kasdienę grupės veiklą projektas. Pasakojimas. Literatūra.


Vaidinant vaikai atsipalaiduoja, jei jau įsitraukia į vaidinimą tai dažniausiai atsiranda gera nuotaika, vaikai gali laisvai reikšti savo mintis ir emocijas. Maži vaikai tradicines pasakas dar nelabai suvaidins, jie vaidina kasdienines situacijas, ką mato namuose ar savo kasdienybėje, mėgdžioja šeimos narių kalbą. Muzikiniuose rateliuose judesiais atvaizduoja siužeto elementus, kilusias emocijas. Ilgų scenarijų 3-4 metų vaikai nesuvaidins, jiems nusibos.

Mes grupėje Ryto rato metu vaidinome, kad važiuojame į teatrą, pasižiūrėti spektaklio ,,Pasivaikščiojimas parke“

Keliauju į parką, lauke šviečia saulutė, eidamas matau daug gražių paukštelių, gėlyčių, jas skinu ir uostau. Sutinku draugų, su jais pasisveikinu. Užsuku į parduotuvę nusipirkti ledų-aš juos suvalgau ir keliauju toliau. Einant pradeda lyti, išsiskleidžiu skėtį ir skubu namo, grįžęs išsiverdu arbatos (imu puodelį, šaukštelį, dedu medaus...), sutingstu, nusiplaunu rankas ir veiduką ir einu miegoti.

Vaidinant lavėja vaikų fantazija, kalba, emocijų valdymas, saviraiška, kasdieniniai įgūdžiai, mandagumas, kiekvienas vaikas save gali išreikšti savaip, laisvai jaustis, nes svetimi jų nestebi, jie yra savo aplinkoje. Vaidinant liejasi geros emocijos, vaikas atsipalaiduoja.

Mes šį vaidinimą atlikome pasiskirstę į dvi grupes, vieni spektaklio žiūrovai atvykę į teatro salę, o kiti aktoriai, po to keitėmės vietomis. Vaidinome vieni-tarp savų, savo grupėje, nes salėje ar esant tėvams vaikai neatsikleidžia, jie lekia pas tėvus, dažnai susigraudina, apsiverkia. ,,Žiūrovai“ išlaikė sukaupę dėmesį, plojo artistams.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (996 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Vaikų vaidybos integravimas į kasdienę grupės veiklą
    10 - 1 balsai (-ų)
Vaikų vaidybos integravimas į kasdienę grupės veiklą. (2018 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaiku-vaidybos-integravimas-i-kasdiene-grupes-veikla.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 23 d. 21:12
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!