Vaikystė be smurto


Vaikystė be smurto- pamatyk, išgirsk, pasakyk. Sumuštas, pamestas, nužudytas. Dažnai žmonės stengiasi sumažinti ar sumenkinti problemą. Vaikai dėl smurto nėra kalti – už smurtą prieš vaiką visada yra atsakingas suaugęs žmogus. Dauguma mano. Bet kokios formos prievarta prieš vaiką paveikia kiekvieną jo vystymosi aspektą. Smurtas prieš vaikus gali būti Fizinis Seksualinis Psichologinis Gali būti ir vaiko nepriežiūra. Fizinis smurtas – kai suaugęs žmogus tyčia sukelia skausmą vaikui ar jį sužeidžia(pvz. Seksualinis smurtas –. Psichologinis smurtas – tyčiojimasis iš vaiko. Nesirūpinimas – vaikams. Vaikai retai kada patys pasipasakojaapie patirtą skriaudą. Kur kreiptis patyrus prievartą. Vaiko teisių apsaugos.

Smurtas prieš vaikus gali būti: Fizinis Seksualinis Psichologinis Gali būti ir vaiko nepriežiūra.

Vaikai retai kada patys pasipasakojaapie patirtą skriaudą, dažnai jie net nežino ir nesupranta, kad toks suaugusiųjų elgesys yra netinkamas, jaučiasi kalti, yra įbauginti, gėdijas, bijo, kad niekas nepatiks. Kiekvienas skriaudą patyręs vaikas ją išgyvena savaip ir savaip ją bando įveikti.

Vaiko teisių apsaugos tarnybos Policija Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga Paramos vaikams centras Saugaus vaiko centras Pagalbostelefonas „Jaunimo linija“.

  • Pedagogika Skaidrės
  • MS PowerPoint 16 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (417 žodžiai)
  • Jolitak557
  • Vaikystė be smurto
    10 - 7 balsai (-ų)
Vaikystė be smurto. (2014 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaikyste-be-smurto.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:03
×