Vaikystė referatas


Psichologijos referatas. Įvadas. Raidos psichologija. Amžiaus periodizacija. Fizinė raida. Pažintinė raida. Emocinė ir socialinė raida. Pagrindinės aktyvumo formos. Jutiminio pažinimo procesai. Kalba. Vaiko asmenybės užuomazgos. Išvados.


Negatyviosios socializacijos padariniams sumažinti didelę reikšmę turi ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomas specialus ugdymo programų įgyvendinimas. Nors jose ir neapimama visa socializacijos turinio ir aplinkos sąveika, bet sudaromos sąlygos rengtis gyvenimui, išbandant įvairius socialinius vaidmenis ir patirtį. Norėdamos įgyvendinti pozityviąją socializaciją, ikimokyklinio ugdymo įstaigos turi savo pedagoginę veiklą taip nukreipti, kad požiūris į kiekvieną vaiką, nepaisant jo amžiaus ir patirties, būtų grindžiamas geranoriško ugdymo ir bendradarbiavimo pagrindu. Toks ugdymas vaikystėje taps vaiko socializacijos pagrindu dabarčiai ir ateičiai.

darbas atliekamas šeimai ir pedagogams bendradarbiaujant. Jeigu atsiradusios naujovės bus

Vaikystė referatas. (2013 m. Balandžio 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/vaikyste-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:16