Vainikinių širdies arterijų ligos bei pulso dažnis ir kraujospūdis


Vainikinių širdies arterijų ligos bei pulso dažnis ir kraujospūdis. Širdies sandara. Vainikinės širdies arterijos. Išeminė širdies liga. Arterinė hipertenzija. Arterinė hipertenzija – uždelsto veikimo bomba. Pulso dažnis ir širdies darbas. Kai kurie vyrų ir moterų skirtumai, svarbūs fiziniam pajėgumui.

Moterų dubuo šiek tiek didesnis negu vyrų, o pečių plotis mažesnis. Moterys yra daug lankstesnės ir plastiškesnės. Jų raiščiai yra elastingi, o raumenys geriau pasiduoda tempimui, todėl moterys kai kuriuos judesius geba atlikti didesne amplitude. Taip pat pastebima tam tikrų kitų anatominių ir fiziologinių vyro ir moters tarpusavio skirtumų. Pavyzdžiai, moterų ūgis ir raumenų jėga, plaučių tūris didėja lėčiau. Be to, jos yra jautresnės, emocionalesnės, greičiau susijaudina negu vyrai.

  • MS PowerPoint 1007 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (443 žodžiai)
  • Viktorija
  • Vainikinių širdies arterijų ligos bei pulso dažnis ir kraujospūdis
    10 - 3 balsai (-ų)
Vainikinių širdies arterijų ligos bei pulso dažnis ir kraujospūdis. (2014 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/vainikiniu-sirdies-arteriju-ligos-bei-pulso-daznis-ir-kraujospudis.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 26 d. 01:12
×