Vainklių matinimo sistemų su dujine įranga diagnostika ir priežiūra autoservise


Automobiliu technines bukles diagnozavimas. Diplominis darbas apie duju iranga. Duju iranga referatas. Duju iranga kursinis. Kelių būklės įtaka automobilių. Automobiliu remontas kompetenciju sarasas. Dujine maitinimo sistema. Automobiliu dujines sistemos gedimai. Lengvuju automobiliu dujine iranga. Autoserviso iranga referatas nemokamai.

Otto variklių maitinimo sistemų su dujine įranga diagnostika ir priežiūra UAB Plungės lagūna automobilių remonto dirbtuvėse. Įvadas. Profesinių kompetencijų sąrašas. Oto variklių maitinimo sistemų su dujine įranga diagnozavimas ir priežiūra teoriniu aspektu. Konstrukcija. Diagnostika. Priežiūra. Oto variklių maitinimo sistemų su dujine įranga diagnostikos ir priežiūros analizė uab ,,plungės lagūna‘‘ automobilių remonto dirbtuvėse. Darbo metodikos ir priemonių aprašymas. Uab ,,medomus” veiklos analizė. Įmonės veiklos apžvalga. Veiksniai turintys įtakos įmonės veiklos rezultatams. Įmonės teikiamų paslaugų analizė. Lengvųjų automobilių naudojama dujinė įranga ir jos pasirinkimo priežastis. Otto variklių maitinimo sistemų su dujine įrnga diagnostikos ir priežiūros skyriaus projektavimas. Darbo vietų skaičiaus nustatymas. Postų skaičiaus nustatymas. Posto ploto skaičiavimas. Technologinių įrenginių, įtaisų, įrankių ir papildomų priemonių parinkimas. Otto variklių maitinimo sistemų su dujine įranga dujų reduktoriaus-garintuvo tikrinimo technologija. Dujų reduktoriaus-garintuvo plovimo įtaiso projektavimas. Uab „plungės lagūna“ oto variklių maitinimo sistemų su dujine įranga diagnozavimo ir priežiūros skyriaus veiklos vertinimas. Darbų saugos ir ekologinis vertinimas. Išvados ir rekomendacijos. Anotacija. Informacijos šaltinių sąrašas.

Šiuolaikinio gyvenimo nė vienas neįsivaizduojame be automobilių, kurių srautas juda pasaulio keliais. 1886 metų sausio 29 dieną, kada K. Benz gavo patentą DRP-37435 motoriniam vežimėliui, laikoma automobilio gimimo diena. Pirmoji Karlo Benco, žymiausių automobilių konstruktorių, keturatė transporto priemonė buvo „Viktoria“. Tai pirmasis automobilis, turėjęs modelio pavadinimą ir tikslesnio vairavimo mechanizmą su paprastu apskritu vairaračiu vietoj vairavimo lazdos ir svirties. Be to, „Viktoria“ buvo pirmasis automobilis, pradėtas gaminti reguliariai. Vis dėl to jis dar atrodė kaip vežimas, netekęs arklių.

Nuo automobilių techninės būklės tiesiogiai priklauso eismo saugumas, gamtos teršimas, žmonių sveikata, degalų sąnaudos ir automobilio eksploatavimo išlaidos.

Automobilių techninę būklę lemia tokie faktoriai, kaip klimato sąlygos (oro temperatūra), kelių kokybė. Lietuvos kelių būklė nėra pakankamai gera, todėl turi neigiamos įtakos automobilių techninei būklei.

Diagnozavimas leidžia laiku rasti ir pašalinti defektus, drauge padidinti automobilių techninę parengtį, apsieiti be daugumos ardymo ir surinkimo darbų bei padidinti automobilių resursą, nes nereikia detalių pakartotinai priderinti.

Diagnozavimo tikslas - įvertinti bendrąją automobilio techninę būklę, lokalizuoti netvarkingumus, mažinti atsarginių dalių, medžiagų ir degalų sąnaudas, sumažinti automobilių techninės priežiūros ir remonto kainą ir darbų imlumą, sudaryti sąlygas atlikti automobilių technines priežiūras ir remontus ne pagal reglamentą, o pagal poreikį ir tuo padidinti automobilių techninę parengtį.

Mano pasirinkta UAB ,,Plungės lagūna“ automobilių remonto dirbtuvės, kurią susiejau su baigiamuoju darbu užsiima:

Automobilių kėbulų remontu, automobilių važiuoklės remontu, remontuoja, montuoja ir balansuoja lengvųjų automobilių padangas.

Analizuodamas pasirinktą baigiamojo darbo temą atlikau taikomąjį tyrimą, „Lengvųjų automobilių naudojama dujinė įranga ir jos pasirinkimo priežastis “.

Darbo objektas: Otto variklių maitinimo sistemų su dujine įranga diagnostika ir priežiūra UAB ,,Plungės Lagūna“ automobilių remonto dirbtuvėse .

Darbo tikslas: Išanalizuoti Otto variklių maitinimo sistemų su dujine įranga diagnostika ir priežiūra UAB ,,Plungės Lagūna“ automobilių remonto dirbtuvėse .

Darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti, kaip informaciniuose šaltiniuose sprendžiama pasirinkta tema.

2.

  • Transportas Diplominis darbas
  • Microsoft Word 3761 KB
  • 2012 m.
  • 51 puslapis (11355 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Vainklių matinimo sistemų su dujine įranga diagnostika ir priežiūra autoservise
    10 - 1 balsai (-ų)
Vainklių matinimo sistemų su dujine įranga diagnostika ir priežiūra autoservise. (2012 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/vainkliu-matinimo-sistemu-su-dujine-iranga-diagnostika-ir-prieziura-autoservise.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 18:15
×