Vairuotojo profesijos saugos ir sveikatos instrukcija


Vairuotojo ekspeditoriaus saugos ir sveikatos instrukcija. Vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija. Vairuotojo saugaus darbo ir sveikatos užtikrinimas. Saugos ir sveikatos instrukcijos. Saugos ir sveikatos instrukcijos vairuotojams. Vairuotojo -ekspeditoriaus darbo saugos ir sveikatos instrukcija. Vairuotojo darbo saugos ir sveikatos instrukcija. Vairuotojo -ekspeditoriaus darbo ir saugos instrukcijos. Vairuotojo sveikatos ir darbo saugos instrukcija. Vairuotojo darbų saugos instrukcija.

Vairuotojo profesijos saugos ir sveikatos instrukcija.

1. Darbuotojas privalo turėti mažiausiai 20 metų ir turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, taip pat ir sveikatos pažymėjimą nesenesnį kaip 1 metai.

2. Darbuotojo pertraukos: 1 valanda pietų pertraukos, kuri prasideda 12 valandą ir baigiasi 13 valandą. Kitos pertraukos nenustatytos, jos būna tada kai neturima klijantų. Darbo diena trunka nuo 8 valandos ryto iki 17 valandos vakaro, o savaitgaliais nuo 10 valandos ryto iki 15 valandos vakaro.

3. Darbuotojas apie darbo metu ar kitu metu pamatytus trūkumus technikos ar incidentus turi pranešti darbdaviui. Norint atsisakyti dirbti reikia pranešti darbdaviui nevėliau kaip per tris darbo dienas.

  • Transportas Aprašymas
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (268 žodžiai)
  • Ignas
  • Vairuotojo profesijos saugos ir sveikatos instrukcija
    10 - 2 balsai (-ų)
Vairuotojo profesijos saugos ir sveikatos instrukcija. (2013 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/vairuotojo-profesijos-saugos-ir-sveikatos-instrukcija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:37
×