Vairuotojų psichikos ypatumai


Vairuotojų psichikos ypatumai. Įvadas. Pagrindinės vairuotojų grupės. Iki 18 metų (“Be teisių”). Nuo 18 iki 20 (“Klevas”). “Klevas”. Nuo 20 iki 32 (“Pažengę”). Nuo 32 iki 45 (“Ramiausi”). Nuo 45 iki 50 (“Vidurinio amžiaus krizė”). Nuo 50 iki 60 (“Pavyzdingiausi”). Nuo 60 iki +? (“Patartina nevairuoti”). Atskiroms amžiaus kategorijoms būdingiausi automobiliai. Iki 18 metų (“Be teisių”), kai automobilis tėvų. Nuo 18 iki 20 (“Klevas”). Nuo 20 iki 32 (“Pažengę”). Nuo 32 iki 45 (“Ramiausi”). Nuo 45 iki 50 (“Vidurinio amžiaus krizė”). Nuo 50 iki 60 (“Pavyzdingiausi”). Nuo 60 iki +? (“Patartina nevairuoti”).

Šios kategorijos vairuotojai dažniausiai nežino kas darosi, kadangi už vairo sėda brendimo laikotarpyje Visi šios kategorijos vairuotojai baisiausi kai išvažiuoja į gatves su tėvų automobiliais “Pavogę” tėvų automobilius stengiasi bendraamžiams parodyti, kokie jie gabūs vairuotojai.

Ši amžiaus grupė skirama dar į dvi kategorijas: vaikinų ir merginų Merginoms būdingas itin atsargus ir negreitas vairavimo stilius Vaikinams viskai atvirkščiai: jie linkę vairuoti daug nutrūktgalviškiau ir greičiau, ypač jei susitinka du vairuotojai, norintys parodyti savo automobilių pranašumus. Labai populiari automobilių puošyba pigiu plastiku, ratų keitimas ir panašūs elementai.

Po 2 metų nuo teisių išsilaikymo galima nusiimti klevo lapą. Tuo metu vairuotojai dažniausiai jau būna patyrę ir šilto ir šalto, ne kartą apdaužę savo automobilį Šie vairuotojai taip pat skiriami į dvejas kategorijas: Tie, kurie stengiasi vairuoti pavyzdingai, laikosi eismo taisyklių Tie, kurie dar neišaugo iš vaikystės ir negali miestu važiuoti mažiau nei 80 km/h greičiu.

Šio amžiaus vairuotojai jau yra “išsilakstę”, vaikinai nustoja automobilį naudoti kaip merginių viliojimo priemonę Pradedama vis dažniau laikytis greičio apribojimų Automobilis vis dažniau pradedamas naudoti tik kaip priemonė nusigauti iš taško A į tašką B.

  • Etika Skaidrės
  • MS PowerPoint 10275 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (525 žodžiai)
  • Andrius
  • Vairuotojų psichikos ypatumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Vairuotojų psichikos ypatumai. (2014 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/vairuotoju-psichikos-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 09:13
×