Vaisingumas - Dievo dovana


Vaisingumas – dievo dovana. Vaisingumo pažinimas. Dvasininkai apie žmogaus gyvybe ir abortus. Med. M. Dr. Danielius Serapinas apie problemos su vaisingumu. Kodėl jos kyla? Moters amžius. Alkoholio vartojimas. Rūkymas. Kūno svoris. Aukštos temperatūros poveikis. Vaistai ir narkotikai. Hormoniniai kontraceptikai. Lytiniu keliu plintančios ligos (LPLAbortas. Poilsis ir stresas. Sulėtėjusi medžiagų apykaita. Kai kurios sporto šakos. Elektromagnetiniai laukai (Mobilusis telefonasPlastikai.

Kun. Robertas Skrinskas apie gyvybę: žmogus yra Dievo kūrinys, sudarytas iš kūno ir sielos. Siela yra nemirtinga. Ji gaunama tiesiogiai iš Dievo žmogaus prasidėjimo momentu.Kūnas, pažeistas gimtosios nuodėmės, tapo mirtingas, ligotas. Tačiau Jėzus Kristus, prisikeldamas iš numirusių, nugalėjo nuodėmę ir jos pasekmę – mirtį. Žmogžudystę (abortą) darantis žmogus patenka į didžiąją nelaimę. Apie nužudyto negimusio vaiko likimą tiesioginių davinių Šv. Rašte nėra. Ilgą laiką Bažnytinė tradicija laikėsi požiūrio, kad jo dalia yra kartu su nekrikštytais teisiaisiais. Žmogus nuo prasidėjimo momento yra asmuo, nes turi nemirtingą sielą. Gyvybė yra Dievo dovana. Kiekvieną žmogų Dievas pašaukė į būtį. Kiekvienas žmogus yra nepakartojamas. Kiekvienam žmogui yra Dievo skirta atlikti tam tikrą užduotį žemėje. Dėl kiekvieno žmogaus išgelbėjimo Dievas Sūnus Jėzus Kristus praliejo savo kraują.Kiekvienas abortas – tai būsimos šeimos, giminės sunaikinimas iš šaknų. Tai milžiniška netektis. Kaip sakė palaimintasis popiežius Jonas Paulius II, tauta, kuri tai leidžia, yra tauta be ateities. Tai tautos, genties, giminės savižudybė.

Kiekvienam žmogui žemėje duotas vienas gyvenimas ir suteikta laisvė tvarkyti jį savo nuožiūra. Vaisingumą turime ypač branginti ir kuo tobuliausiai įprasminti. Su didele atsakomybe, sąmoningumu ir pagarba privalome vaisingumo dovaną kaip sveikatą saugoti, mokytis ją pažinti ir įprasminti žmonijos pratęsime.

  • Tikyba Referatas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (1889 žodžiai)
  • Margarita
  • Vaisingumas - Dievo dovana
    10 - 2 balsai (-ų)
Vaisingumas - Dievo dovana. (2014 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaisingumas---dievo-dovana.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 15:36
×