Vaistinės išorinės aplinkos analizė


Vadybos analizė. Šiame darbe stengsiuosi apžvelgti visus išorinės aplinkos veiksnius pasirinktoje bendrovėje.
Įmonė, kurią aprašysiu, tai įmonė „Vaistinė“, stipri, nedidelė įmonė, kuri dar vis plečia savo veiklą. Įmonėje dirbantys žmonės turi žinių apie verslą, jo prigimtį, darbo ypatumus, ir tam tikrus gebėjimus, kurie padeda įvertinti verslo aplinką bei galimybę adaptuotis prie nuolat besikeičiančios aplinkos.


Temos aktualumas. Kiekviena organizacija veikia, funkcionuoja tam tikroje aplinkoje. Bet kokia visų be išimties organizacijų veikla įmanoma tik tuo atveju, jei ją leidžia ją supanti aplinka. Savo ruožtu išorinė aplinka yra šaltinis, aprūpinantis organizaciją ištekliais, reikalingais to vidinio potencialo palaikymui reikiamame lygyje. Organizacija vykdo pastovius mainus su išorine aplinka, taip užsitikrindama galimybę išlikti. Bet išorinės aplinkos resursai yra riboti, be to, į juos pretenduoja ir daugelis kitų organizacijų, esančių toje pačioje aplinkoje, todėl visuomet yra grėsmė, kad organizacija negalės patenkinti savų poreikių iš išorinės aplinkos. Tai gali susilpninti įmonės potencialą ir duoti neigiamų padarinių.

Projektinio darbo objektas – išorinė aplinka.

Darbo tikslas - išanalizuoti vaistinės išorinės aplinkos analizę.

Pirmojoje darbo dalyje apibūdinamos pagrindinės organizacijos aplinkos. Antroje dalyje – vaistinės išorinės aplinkos analizė. Trečioje dalyje aptariamos įmonės SWOT analizė.

Darbo charakteristika. Siekiant išsiaiškinti įmonės išorinės aplinkos analizę, buvo pasitelkta keleta informacijos šaltinių, tai knygos, internetiniai straipsniai.

Darbo rezultatai leido padaryti tokias pagrindines išvadas: kad įmonė išvengtų klaidų būtina nuolat savo veiklą kontroliuoti, turint tikslą atrasti geresnius, efektyvesnius sprendimus ir apsaugoti nuo bankroto. Mano manymu galima teigti, kad įmonę sąlygoja geras vadovavimas, gabių darbuotojų išlaikymas, vadybos ir šalies ekonomikos vykstančių pokyčių analizavimas, gamybos sąnaudų mažinimas, siekimas didesnio veiklos efektyvumo.

  • Vadyba Analizės
  • 2013 m.
  • Sigita
  • 25 puslapiai (6659 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vadybos analizės
  • Microsoft Word 3362 KB
  • Vaistinės išorinės aplinkos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaistinės išorinės aplinkos analizė. (2013 m. Kovo 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/vaistines-isorines-aplinkos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 23:59