Vaistiniai augaliai virškinimo ligoms gydyti ir profilaktikai


Mityba virskinimo ligu profilaktikai. Virskinimo ligos ir ju profilaktika. Referatas vaistiniai. Vaistiniai augalai skaidres. Referatas augalai -nervu sistemos ligu gydymui ir profilaktikai. Vaistiiai augalai virškinimo traktui.

Įvadas. Aprašomoji dalis. Virškinimo sistema. Vaistiniai augalai skirti virškinimo trakto ligų gydymui ir profilaktikai. Apklausos „vaistažolės virškinimo organų ligoms gydyti ir profilaktikai“ rezultatų apibendrinimas. Išvados. Literatūra.

Savo virškinimo sistema turėtume rūpintis nuolat. Daugiau dėmesio skirti subalansuotai mitybai, judėjimui, pradėti daugiau vartoti skysčių taip pat atsisakyti žalingų įpročių. Tačiau, jei jau atsitiko taip, kad suskaudo skrandį, pradėjo pūsti vidurius ar užkietėjo viduriai, nereikėtų tiesiu taikymu pulti gerti vaistų. Verčiau išbandykite vaistinių augalų preparatus. Nes juk dauguma vaistinių augalų yra labai veiksmingi, o jų šalutinis poveikis labai silpnas“.

Objektas: vaistiniai augalai, virškinimo organų ligoms gydyti.

Tikslas: supažindinti su vaistiniais augalais, skirtais virškinimo organų ligoms gydyti.

Apibendrinant diagramos rezultatus, galiama pasakyti, kad apklausoje dalyvavo įvairių amžiaus grupių žmonės. Daugiausia apklaustųjų buvo, kurių amžius siekia nuo 21 – erių iki 30 metų. Po to 27 proc. , apklaustųjų buvo iki 20 metų. 20 proc. , sudarė žmonės kurių amžius yra nuo 46 iki 55 metų ir po 7 proc, apklaustųjų kuriems yra nuo 31 iki 45 metų ir vyresni, kaip 56 metų.

  • Microsoft Word 2380 KB
  • 2012 m.
  • 32 puslapiai (6418 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egle
  • Vaistiniai augaliai virškinimo ligoms gydyti ir profilaktikai
    10 - 1 balsai (-ų)
Vaistiniai augaliai virškinimo ligoms gydyti ir profilaktikai. (2012 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaistiniai-augaliai-virskinimo-ligoms-gydyti-ir-profilaktikai.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 28 d. 22:45
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo