Vaistų aprašymas


NALOXONUM WZF Polfa 400 mikrogramų/ml injekcinis ar infuzinis tirpalas. Captopril Sandoz 25 mg tabletės. Tavegyl 1 mg/ml injekcinis tirpalas (2 ml apmp. Magnio sulfatas SANITAS 250 mg/ml injekcinis tirpalas. Analginas SANITAS 1 g/2 ml injekcinis tirpalas. METILPREDNISOLONA NORMON 40 mg milteliai ir tirpiklis injekciniam tirpalui. Metoclopramid Polpharma 10 mg/2 ml injekcinis tirpalas. Midazolam Baxter 5 mg/ml injekcinis ar infuzinis tirpalas. Morphin SANITAS 10 mg/ml injekcinis tirpalas. Natrio chloridas SANITAS 0,9 % tirpiklis parenteriniam vartojimui.


21. Captopril Sandoz 25 mg tabletės – Kaptoprilis - Captopril Sandoz vartojamas gydyti: aukštam kraujospūdžiui; lėtiniam širdies nepakankamumui (sutrikusiam širdies pumpavimo pajėgumui); pacientams po širdies priepuolio (miokardo infarkto); inkstų ligai, atsiradusiai dėl diabeto. Captopril Sandoz priklauso vaistų, vadinamų AKF (angiotenziną konvertuojančio fermento) inhibitoriais, grupei. Captopril Sandoz plečia kraujagysles. Tokiu būdu sumažėja kraujospūdis, o širdis lengviau pumpuoja kraują į visas kūno dalis. Jeigu Jums bus atliekama operacija su bendrąja anestezija, informuokite gydytoją apie Captopril Sandoz vartojimą; Jeigu vartojate kurį nors iš šių vaistų padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti: angiotenzino II receptorių blokatorių (ARB) (vadinamąjį sartaną, pavyzdžiui, valsartaną, telmisartaną, irbesartaną), ypač jei turite su diabetu susijusių inkstų sutrikimų. aliskireną. Kaip vartoti Captopril Sandoz - Aukštas kraujospūdis - Rekomenduojama pradinė dozė yra 2550 mg kaptoprilio per parą. Esant reikalui, gydytojas gali dozę laipsniškai, ne dažniau kaip kas 2 savaites, didinti iki 100150 mg* kaptoprilio per parą. Ji suvartojama per du kartus. Lėtinis širdies nepakankamumas - Įprasta pradinė dozė yra 6,25 mg – 12,5 mg kaptoprilio 23 kartus per parą. Esant reikalui, gydytojas gali paros dozę laipsniškai, kas 2 savaites ar rečiau, didinti. Palaikomoji paros dozė yra 75150 mg* kaptoprilio. Ji suvartojama per kelis kartus. Nedelsdami nutraukite Captopril Sandoz vartojimą ir kreipkitės medicininės pagalbos, jeigu Jums pasireiškė bet kuris iš šių simptomų: kvėpavimo pasunkėjimas, veido, rankų, pėdų, lūpų, liežuvio ir (arba) gerklės tinimas, sunkus odos niežulys su odos iškilimais, odos arba akių pageltimas (gelta), pernelyg didelis kraujospūdžio sumažėjimas (jo simptomai yra galvos svaigimas arba alpulys).

22.Tavegyl 1 mg/ml injekcinis tirpalas (2 ml apmp.) Klemastinas - Tavegyl sudėtyje yra veikliosios medžiagos klemastino, kuris priklauso antihistamininių vaistų grupei ir yra vartojamas alergijos simptomams lengvinti. Tavegyl injekcinis tirpalas neutralizuoja histamino, kuris yra medžiaga, atsipalaiduojanti organizme alerginės reakcijos metu, veikimą. Histamino sukeliamos alerginės reakcijos požymiai yra rausvas bėrimas, audinių patinimas arba sunkus niežulys. Tavegyl injekcinis tirpalas yra vartojamas: kaip papildoma gydymo priemonė, anafilaksinio ar panašaus į jį šoko (sunki, kartais gyvybei pavojinga reakcija) bei angioneurozinės edemos (patinimas, ypač veido ar akių) gydymui; kitų alerginių ar panašių į jas reakcijų, pvz., rentgeno kontrasto (medžiaga naudojama rentgeno kontrasto tyrimo ar skenavimo metu) sukeltos reakcijos, profilaktikai ar gydymui. Vairavimas ir mechanizmų valdymas - Kaip ir daugelis kitokių antihistamininių vaistų, Tavegyl kai kuriems pacientams gali mažinti budrumą, kadangi veiklioji medžiaga klemastinas gali sukelti raminamąjį poveikį. Jeigu vartojate šio vaisto, prieš vairuodami ir valdydami mechanizmus, palaukite, kad pamatytumėte, kaip šis vaistas Jus veikia. Kaip vartoti Tavegyl - Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams - Paprastai vienkartinė dozė yra viena 2 ml ampulė, t. y. 2 mg. Ji suleidžiama iš lėto į veną kontroliuojant širdies susitraukimų dažnį. Anafilaksinės ar histamino sukeltos reakcijos profilaktikai, prieš pat galimą jos pasireiškimą vieną 2 ml ampulę reikia lėtai leisti į veną. Ampulėje esantį tirpalą galima skiesti 0,9 % natrio chlorido arba 5 ( gliukozės injekciniu tirpalu santykiu 1:5. Praskiedus vartoti nedelsiant. Vartojimas vaikams - 1-12 metų vaikai Paros dozė yra 0,025 mg/kg. Ją reikia suleisti į raumenis per du kartus.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (5285 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justina
  • Vaistų aprašymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vaistų aprašymas. (2020 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaistu-aprasymas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 09 d. 10:46
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo