Vaistų forma - Tepalai


Tepalai. Tikslas. Šio darbo pagrindinis tikslas yra supažindinti su pasta ir tepalais. Kas tai? Tepalai – minkštos konsistencijos vaistų forma. Tepalai skirstomi. Vaistų technologija. Nedozuota minkštoji vaisto. Antimikrobiniai preparatai klinikinėje praktikoje pediatrams. Kremai. Tai kosmetinis preparatas odos priežiūrai iš riebalų. Pastos. Tai standesnis tepalas. Geliai. Tai dispersinė sistema, turinti kietojo kūno savybių. Linimentas. Tai neduozotas klampios konsistencijos skystas tepalas. Tepalai naudojami. Gydant odos ligas. Pacientams. Įvairioms alergijoms gydyti paviršinių. Infekcinių odos ligų. Naudojimo būdas. Skirta tepti odą, žaizdas arba gleivines. Šalutiniai poveikiai. Odos paraudimas Bėrimas Niežulys Nudegimai Alergija. Dozė. Nustato gydytojas Skaityti receptinį. Indikacijos. Odos pažeidimams, Uždegimams gydyti, Pragulų profilaktikai, Spuogams gydyti, Masažui atlikti. Kontraindikacijos. Alergija bet kuriai vaisto sudėtinei daliai Sunkios kepenų. Išvados. Tepalų privalumas – jie greitai ir efektyviai veikia tik toje vietoje. Šaltiniai.


Šio darbo pagrindinis tikslas yra supažindinti su pasta ir tepalais. Klasifikacija, kokiems pacientams jie skirti, kaip naudojami, kokie jų šalutiniai poveikiai.

Tai kosmetinis preparatas odos priežiūrai iš riebalų, kvapiųjų aliejų ir gydomųjų priemonių. Daugiau tinka drėgnai, šlapiuojančiai odai paūmėjimo metu. Jis lengviau užtepamas „dingsta“ nuo odos, netepa drabužių, labiau patinka pacientams.

Gydant odos ligas, Otolaringologijoje, Chirurginėje, Proktologinėje, Ginekologinėje, Taip pat kaip apsauginė priemonė odai nuo aplinkos veiksnių.

Įvairioms alergijoms gydyti paviršinių žaizdų gijimui skatinti po sportinių traumų sumušimams gydyti gydyti aknei - nuo jaunatvinių ir rožinių spuogų.

Skirta tepti odą, žaizdas arba gleivines. Užtepti ploną sluoksnį ant norimos vietos ir švelniai įtrinti į odą.

Nustato gydytojas Skaityti receptinį vaistų lapelį Teirautis vaistininko Dažniausiai skiriama teptis 2-3 kartus per dieną 7 dienas.

Odos pažeidimams, Uždegimams gydyti, Pragulų profilaktikai, Spuogams gydyti, Masažui atlikti.

Alergija bet kuriai vaisto sudėtinei daliai Sunkios kepenų, inkstų, nervų ligos Atsargiai skiriamas nėščiosiom ir žindyvėms.

  • MS PowerPoint 13070 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (760 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Vaistų forma - Tepalai
    10 - 2 balsai (-ų)
Vaistų forma - Tepalai. (2017 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaistu-forma-tepalai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 20:41
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo