Vaizdai


Vaizdai. Tema, Pagrindiniai principai. Vaizdas iš priekio – tai svarbiausias (pagrindinis) vaizdas. Jei pažeidžiame. Papildomi vaizdai. Kartais šešių vaizdų. Dalinis vaizdas. Dalinis simetriškų detalių. Pasuktas (perkeltas) vaizdas. Rodykle pažymime projektavimo kryptį. Vietinis vaizdas – tai detalės tam tikros. Kitos padėties vaizdas- kai vaizdas rodo kitokią padėtį nei ji turi būti. Pertrauktas vaizdas. Pertrauktinio vaizdo ribos brėžiamos siaura ranka brėžta ištisine (9a. Kad išvengti papildomų.


Techninėje braižyboje vaizduojamo objekto projekcijas priimta vadinti vaizdais. Vaizdas – tai į stebėtoją atkreipto objekto matomojo ir nematomo paviršiaus atvaizdas. Ne visada pakanka kelių vaizdų detalei pavaizduoti, todėl sudėtingesnėms detalėms taikomas šešių pagrindinių vaizdų metodas. Šį metodą reglamentuoja LST ISO 5456- 2:2002 standartas.

Vaizdas iš priekio – tai svarbiausias (pagrindinis) vaizdas. Jis parenkamas taip, kad gautumėm daugiausiai informacijos apie detalės (objekto) formą. Detalės, kurios turi sukimosi paviršių, vaizdas parenkamas taip, kad simetrijos ašis užimtų horizontalinę padėtį. Pagal šį vaizdą, prisilaikant projekcinio ryšio, projektuojami kiti vaizdai,. Vaizdas iš viršaus – tai vaizdas, kurio H projekcija brėžiama apačioje pagrindinio vaizdo. Vaizdas iš apačios – brėžiamas virš pagrindinio vaizdo. Vaizdas iš kairės – brėžiamas dešinėje pagrindinio vaizdo pusėje (P proj.). Vaizdas iš dešinės – brėžiamas kairėje pagrindinio vaizdo pusėje (F proj.). Vaizdas iš nugaros – vaizdas atvirkščias pagrindiniam vaizdui. Brėžiamas už vaizdo iš kairės pusės.

Dalinis simetriškų detalių vaizdas. Žymėjimas - simetrijos linijos galuose braižomos dvi trumpos, siauros, lygiagrečios linijos, statmenos pagrindinei simetrijos linijai.

  • MS PowerPoint 331 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (517 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Vaizdai
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaizdai. (2017 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaizdai.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 16 d. 04:06
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema