Vaizdo atpažinimo sistemos


Skeneriai referatas. Elektroninės saugos sistemos poreikis. Apsaugos signalizacijos sistemos referatas. Referatas pastatu apsaugos sistemos. Apsaugos sistemu skeneriai. Elektroninės saugos sistemos referatas. Skeneris apibudinimas.

Elektrotechnikos referatas. Įvadas. Trimačių skenerių apžvalga. D skenerių sistemų apžvalga. Lazeriniai skeneriai. Skeneriai su rastriniais šviesos šaltiniais. Lazeriniai radariniai skeneriai. Lazerinio tolimačio skeneriai. Holografiniai skeneriai. Profilio skeneriai. Stereoskopiniai skeneriai. Fotogrametriniai skeneriai. D skenerių pritaikymo sritys. Vizualinės kokybės kontrolės automatizavimas pramonėje. Robotų valdymas pagal trimačius vaizdus. Detalių rūšiavimo įrenginiai pramonėje. Vaisių ir daržovių rūšiavimo įrenginiai. Trimačių vaizdų naudojimas ortopedijos pramonėje. Trimačių vaizdų naudojimas avalynės gamybos pramonėje. Vaikų dantų lanko parametrų matavimas. Trąšų granulių ar kitų birių produktų dydžių ir svorių statistinė analizė gamybos procese. Veidų identifikavimo ir klasifikavimo įranga ir sistemos. Pramoninių. Skenerių sistemų analizė. Elektroninės apsauginės signalizacijos sistemos. Vaizdo stebėjimo sistemos. Išvados. Literatūra.


Vienas pagrindinių žmogaus poreikių – saugumo poreikis. Aprašydamas šį poreikį, A. Maslov teigia, kad kiekvienas žmogus stengiasi išvengti situacijų, kurios kelia grėsmę jo saugumui.

Modernios durys ir naujoviškos spynos neapsaugo pastato nuo vagysčių. Vienas iš patikimiausių būdų organizacijos patalpų saugumui užtikrinti – elektroninės apsaugos sistemos įrengimas.

Kalbant apie elektroninės apsaugos sistemą, paprasčiausiai ją galima apibūdinti kaip objekto signalizacijos sistemą, kuri reaguoja į sukeltą įsilaužimo ar kritinę situaciją, ir praneša apie pažeidimą. Patalpų apsaugos signalizacija gali reaguoti į judėjimą, garsą, durų ir langų atidarymą, stiklo dužimą, sienų ardymą, vandens nutekėjimą, elektros dingimą, dujų nuotėkį. Prieš pradėdami rengti apsaugos sistemą, būtina išsiaiškinti, kokių apsaugos priemonių ir sistemų mums reikia. Taigi apsaugos sistemų techninių priemonių kompleksas neleidžia nesankcionuotai patekti į pastatą ir formuoja pavojaus signalus, kai nesankcionuotai prasiskverbiama į saugomą objektą.

Darbo tikslas – išanalizuoti vaizdo atpažinimo sistemas.

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti trimačių skenerius.

2.Apibūdinti 3D skenerių sistemas.

3.Išanalizuoti 3D skenerių pritaikymo sritis.

4.Išanalizuoti pramonių 3D skenerių sistemas.

5.Apibūdinti elektroninės apsauginės signalizacijos sistemas.

6.Apibūdinti vaizdo stebėjimo sistemas.

Vaizdo atpažinimo sistemos. (2012 m. Gruodžio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/vaizdo-atpazinimo-sistemos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:17