Vaizdo konferencijos


Garso ir vaizdo konferencijos. Video konferencija referatas. Vaizdo ir garso konferencijos. Video kursinis darbas. Vaizdo+konferencijos+darbas. Isdn technologijos kursinis.

Įvadas. Isdn technologijos. B-isdn standartai. Perdavimo struktūra. Video duomenų perdavimas. Video pokalbių paslaugos. Vaizdo konferencija. Vaizdo konferencijos per i p. Šliuzai (gateways). Garsas, vaizdas ir tdm per ethernet. Vaizdo konferencijoms naudojama įranga. Naudojimosi vaizdo konferencijomis pavizdys. Išvados. Literatūra:. Priedas. Sutrumpinimai.

Kursinio projekto metu, susipažinau su vaizdo konferenciju paskirtimi, technologija ir naudojimosi privalumais. Architektūriniu požiūriu apžvelgiau plačiajuostį ISDN. Vaizdo konferencijosms kurti reikalingas didelės spartos tinklas kuris yra gaunamas naudojant B-ISDN technologiją. Vaizdo konferencijos paslauga reikalauja pastovios bitų spartos. Norint perduoti vaizda per ATM, būtina sumontuoti bitus į celes prieš perduodant ir nuskaityti priimant tokiu būdu, kad užtikrinti sklandų, pastovų bitų srautą vartotojui. 155,52 Mbps perdavimo sparta gali palaikyti visas siaurajuosčio ISDN paslaugas. Todėl ši paslauga palaiko vieną arba daugiau pagrindinio arba pirminio greičio sąsajas. Be to gali palaikyti daugelį B-ISDN paslaugų. Esant tokiai spartai gali būti palaikomas vienas arba keli video kanalai, priklausomai nuo naudojamos kodavimo technikos ir video sprendimo. Tokios duomenų perdavimo spatrtos buvo sukurtos, kad būtu galima suderinti su atitinkamomis skaitmeninėmis perdavimo paslaugomis. l.121 specifikacija taip pat įtraukė tam tikrų kanalo duuomenų perdavimo spartų sąrašą, kurios palaikys šias paslaugas. Galutiniai standartai sumažina rekomendacijas kanalų spartoms. Tai leidžia vartotojui ir tinklui nustatyti bet kurį kanalo talpumą. Parenkant plačiajuosčio ISDN tinklo parametrus, būtina atsižvelgti į video duomenų perdavimo spartų reikalavimus. Norint perduoti gero ryškumo vaizdą perdavimo turi siekti 150 Mbps, o jei tuo pat metu norima pateikti keletą interakatyvių ar skirstomųjų paslaugų – reikiama kanalo sparta išauga iki 600 Mbps. Priimtiniausias variantas tokių spartų perdavimui yra naudoti optinius kabelius, todėl B-ISDN įdiegimo tempai priklauso nuo to, kaip sparčiai bus įdiegti optiniai atsišakojimai iki vartotojo galinės įrangos.

Sparčiai besivystant technologijom, galimi sprendimai apjungti lokalius tinklus ir teikti kitas plačiajuostes paslaugas naudojant bevielį ryšį. Tai ypač išplečia takymo galimybes, nes ne visur ekonomiškai apsimoka tiesti kabelius, o kai kur sudėtinga techniškai tai realizuoti.

  • Microsoft Word 192 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (3709 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darius
  • Vaizdo konferencijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Vaizdo konferencijos. (2012 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/vaizdo-konferencijos.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 13:00
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!