Vakarėlio scenarijus


Vakarelio senarijus. Darbo vakarelio senarijus.

Žaidimas Surasti širdelės puseles ir suklijuok. Žaidimas “ Atspėk skaičių ”. Žaidimas ''Išlupk saldainį Taisyklės. Žaidimas “ Atmintis ”. Galite pradėti. Žaidimas “ Pasitikrink ”. Romeo ir Džuljeta. Žaidimas Linkėjimas mokytojai Taisyklės. Konkursai Foto nuotrauka. Pasirodymas pagal dainą ". Vakaro mergina ir vaikinas. Atmintis atsakymai.

1. Sveiki atvykę į Vakarėlį, tikiuosi esate nusiteikę pažaisti ir praleisti laiką linksmai. Noriu pakviesti kad kiekvienas iš jūsų ateitumėte pas mane ir įsitrauktumėte popierėlį su spalva, ir atsisėstumėte ten kur padėta tokia pat spalva ant stalo, taip pat ant stalo yra padėti priklijuojami papeliai, tad prašau juos prisiklijuoti ant krūtines.

2. Šis Vakarėlis bus komandiškas ir prizai lauks jūsų taip pat komandiški, tad būkite aktyvūs, ir stenkitės, kad tik jūsų komanda laimėtų.

Po komandinių žaidimų jūsų lauks keli komandiniai konkursai, vienas iš jų "Linksmiausia ir įdomiausia foto nuotrauka". O antras bus "Pasirodymas pagal dainą" konkursas.

O taip pat po visų žaidimų ir konkursų išrinksime šio vakaro vaikiną ir merginą, tad pasistenkite merginos ir vaikinai būti aktyvūs, linksmi ir visokiausi.

Tad jau galime pradėti žaisti, pirmas žaidimas bus susijęs su rytojaus diena. Ar visi žinote kokia rytoj diena?

Taisyklės: Aš jums išdalinsiu maišelius su širdelės dalimis, jas turėsite kuo greičiau sudėti ir suklijuoti ant lapo.

Taisyklės: Ant lapelių, kuriuos turite ant stalo turėsite per 1 min. parašyti kiek šiame pakelyje yra saldainių.

Taisyklės: Kiekvienos komandos nariui paduosiu po saldainį, kurį turėsite išlupti be rankų, rankas turėsite laikyti po stalu, kuri komanda išlups visus saldainius pakeliate rankas ir taip visos komandos iš eilės.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (978 žodžiai)
  • Gedasok1
  • Vakarėlio scenarijus
    10 - 6 balsai (-ų)
Vakarėlio scenarijus. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/vakarelio-scenarijus.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 19:35
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo