Vakarinis makiažas


Vakarinio makiazo aprasymas. Vakarinis makiazas aprasymas. Vakariniam makiazui budinga.

Kosmetologijos referatas. Referatas apie vakarinį makiažą. Vakarinio makiažo atlikimo technologija. Makiažo technologijos. Įvadas. Dekoratyvinė kosmetika. Makiažo istorija. Žmonės puošė ir gražino savo kūną. Indija. Japonija. Kinija. Egiptas. Kosmetiką daugiausiai naudojo turtingieji. Senovės egiptiečiai. Graikija. Senovės Roma. Romantizmo laikotarpis. Moterys romantizmo laikotarpiu ypatingai didelį dėmesį skyrė savo išvaizdai. Balikliai, skruostų dažai, pieštukai blakstienoms. Kosmetika Rusijoje. Kosmetika Lietuvoje. Senovės lietuviai vertino grožį ir jį plačiai apdainavo. XX amžiaus kosmetika. XXI a. Moters idealą. Šiuolaikinio makiažo ypatumai. Šiandieninis makiažas. Vakarinis makiažas. Spalvos skirstomos. Spalviniai tipai. Pavasaris. Vasariniam tipui būdingi požymiai. Vakarinio makiažo atlikimo technologija. Lūpos. Akys. Išvados. Literatūra.


Vakarinis makiažas yra ryškesnis nei dieninis. Vakariniam makiažui naudojama tamsesnė pudra.

2. Kad lūpų dažai laikytųsi ilgiau, jas reikia nupudruoti arba užtepti toninį kremą. Paskui pieštuku pabrėžiamas lūpų kontūras ir vėl lūpos nupudruojamos. Ir tik tada tepami lūpų dažai.

4. Pirmiausiai lūpų pieštuku pabrėžiamas viršutinės lūpos kontūras (varnelė) po nosimi, paskui piešiama linija apatinės lūpos centre ir tik po to apvedžiojamas visas lūpų kontūras.

5. Lūpų pieštukas būtinas vyresnio amžiaus moterims, nes jis neleidžia nutekėti lūpų dažams.

6. Naudojant natūralaus atspalvio lūpų pieštuką ir blizgesį, lūpas galima padaryti putlias, seksualias, tobulos formos.

7. Lūpų blizgesys pirmiausiai tepamas ant apatinės lūpos centro, o tik paskui viršutinėje lūpoje dviejose vietose po „varnelėmis“.

8. Jeigu lūpos siauros, reikalingas koregavimas – naudojamas šviesios spalvos arba lūpų dažų spalvos pieštukas.

9. Jeigu reikia padidinti lūpas, naudojamas tamsesnis nei lūpų dažų spalvos pieštukas.

10. Ryškios ir šviesios lūpų dažų spalvos išryškina lūpas, padidina burną.

11. Neutrali ir tamsi spalva, nedidina burnos, bet ir siauros lūpos nesumažėja.

12. Matinė lūpų dažų spalva sugeria šviesą, sumažina burną ir suteikia lūpoms natūralumo.

Yra keturi aspektai, kuriuos reikia įvertinti atliekant makiažą: tai amžius, veido topografija, simetrija ir klientės stilius. Negalima pamiršti ir mados. Prieš darant makiažą būtina atskleisti jo privalumus, išanalizuoti veido ovalą, akių, antakių, nosies ir pasmakrės formą. Stilius ir spalvinė gama turi būti parenkami pagal veido natūralius atspalvius, atitinkančias ir priimtinas klientei spalvas. Reikia pasiekti harmoniją tarp plaukų spalvos ir kirpimo, akių, rūbų spalvos, aprangos stiliaus ir amžiaus. Pagrindinė taisyklė – jokiu būdu nedaryti makiažo skubant. Neprofesionaliai atliktas makiažas gali sudarkyti individualius bruožus bei spalvas, pabloginti išvaizdą bei klientės nuotaiką, nepasiekti jokio rezultato.

Vakarinis makiažas. (2014 m. Kovo 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/vakarinis-makiazas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 13:52