Vakuuminio masažo ir sveikos gyvensenos taikymo poveikis kūno apimtims


Santrauka. Summary. Įvadas. Mokslinės literutūros analizė. Vakuuminio masažo principai. Vakuuminio masažo būdai ir principai. Vakuuminio masažo schemos. Vakuuminio masažo poveikis. Vakuuminio masažo indikacija ir kontraindikacija. Sveikos gyvensenos apžvalga. Sveikos gyvensenos sąvoka ir pagrindai. Maisto medžiagos, vitaminai, mikroelementai. Tyrimo dizainas. Tyrimo eigos pristatymas. Atliekamos procedūros aprašymas. Tyrimo rezultatai ir jų aptarimas. Išvados. Rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Priedai.


Vakuuminis masažas – tai specialus masažas, kurio metu naudojama vakuuminio masažo technika. Jo dėka dingsta nuovargis ir sumažėja skausmas. Vakuuminis masažas itin efektyviai šalina celiulitą, padeda išlaikyti gražią figūrą, grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno matmenis ir gerina kraujotaką. Taip oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams. Kad pasiekti didesnį poveikį nuo vakuuminio masažo, galima pritaikyti ir sveikos gyvensenos pagrindai.

Įvertinti vakuuminio masažo ir sveikos gyvensenos taikymo poveikį kūno apimčiai.

Buvo nustatyta, kad po vakuuminio kūno masažo procedūrų, tiriamiesiems sumažėjo kūno apimtis, susinormalizavo miegas, o naudojant sveiką gyvenimo būdą itin pagėrėjo bendro žmogaus savijauta ir kraujotaka.

Vakuuminis masažas veikia visas žmogaus funkcijas ir sistemas. Gerai žinant kaip pritaikyti sveikos gyvensenos būdą, galima sėkmingai pašalinti celiulitą, atsistatydinti sutrikusias organizmo funkcijas, bei palaikyti bendrą sveikatą. Taip pat vakuuminis masažas padeda sumažinti kūno apimtį ir palaikyti gražią figūrą.

Effect of vacuum massage and healthy lifestyle on body volume.

Vacuum massage – is special massage, in which time uses vacuum massage technic. This massage takes out fatigue and slows down the pain. Vacuum massage has mostly effect against cellulite,helps fit pretty figure and gives back energy, provides invigoration,reduces dimensions of the body and improves blood flow. By this effect,skin is getting more elastic and more resistant to negative externalities. To have greater impact on the vacuum massage,you should follow the healthy lifestyle.

Evaluate the effect of vacuum massage and healthy lifestyle on body volume.

Describe the principles of vacuum massage and the concept of healthy lifestyle.

Compare body volume changes by performing full body vacuum massage.

Impact of vacuum massage and healthy lifestyle on body volume reduction.

It was found that after the body massage procedures, body volume decreased, normalized sleep and a healthy lifestyle greatly improved the overall well – being and blood flow.

Vacuum massage affects all human functions and systems. Knowing well how to accept the lifestyle, can successfully remove cellulite, resign the body and maintain overall health. Vacuum massage also helps reduce body volume and maintain a beautiful figure.

Šiais laikais niekam nėra naujiena, kad šiuolaikiška problema su sveikatą susieja su žmogaus pasyvaus gyvenimo pobūdžio. Skaitosi, kad vakuuminis masažas atsirado dar senovėje, Kinijoje. Mokslininkai mano, kad kinai vieni iš pirmųjų pradėjo naudoti ant ligonio kūno porcelianinės taurės siekiant „ištraukti“, kaip jie mane, visas lygas. Tačiau, pats terminas vakuuminis masažas atsirado tik 20 amžiaus gale. (Kolosova, 2013). „Tyrimas parodė, kad atliekamu procedūrų rezultatas yra celiulito sumažėjimas, nes skaidomos riebalinės ląstelės, ir pastebimai sumažėja kūno apimtys. Taip pat mikrocirkuliacijos skatinimas mažina audinių patinimus ir pabrinkimus. Procedūra yra visiškai neinvazinė ir saugi, palaiko natūralius organizmo procesus.“

  • Microsoft Word 15154 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 76 puslapiai (14692 žodžiai)
  • Kolegija
  • Anastasija
  • Vakuuminio masažo ir sveikos gyvensenos taikymo poveikis kūno apimtims
    10 - 3 balsai (-ų)
Vakuuminio masažo ir sveikos gyvensenos taikymo poveikis kūno apimtims. (2019 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/vakuuminio-masazo-ir-sveikos-gyvensenos-taikymo-poveikis-kuno-apimtims.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 20 d. 16:22
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo