Valdiklių kursinis


Kursinio darbo užduotis. Perdavimo funkcijos reakcija į šuolini poveikį. PID reguliatoriaus ir perdavimo funkcijos schema. PID reakcija į gautasias reikšmes. Reakcijos laikas. PIDFF regiuliatoriaus schema. PIDFF reguliatorius. Išvados.

1.Remiantis laboratorinio darbo „Reaktoriaus temperatūros reguliavimas“ (lab. darbas Nr.10) pavyzdžiu suprojektuoti reaktoriaus užpildymo reagentais ir temperatūros reguliavimo sistemą, parenkant valdiklį, analoginių ir diskretinių įvedimo bei išvedimo signalų modulius.

2.Skysčio šildymo reguliatoriaus derinimui, objektą – reaktoriaus šildymo perdavimo funkciją imituoti atskiroje ConCept ar Unity XL projekto sekcijoje (individuali užduotis, šildymo trakto parametrai nurodyti lentelėje).

3.Dviejų reagentų įpylimo į reaktorių ir produkto išpylimo bei šildymo ir šaldymo sklendžių valdymui suprojektuoti valdymo pultą ir sudaryti jo sujungimo su I/O moduliais schemą.

4.Atlikti temperatūros PID reguliatoriaus parametrų derinimą (imituojamam modeliui) ir patikrinti reguliavimo kokybę ConCept ar Unity XL imitatoriumi.

5.To paties reguliatoriaus derinimą atlikti automatinio derinimo funkciniu bloku AUTOTUNE. Palyginti abiejų derinimų rezultatus.

6.Reaktoriaus perdavimo funkcijos temperatūrai parametrai pateikti, kai reaktorius užpildytas 50%

7.Laiko pastoviosios T1 ir T2 priklauso nuo reaktoriaus užpildymo lygio. Užpildžius reaktorių 10% laiko pastoviosios T1 ir T2 sumažėja 30% , o užpildžius 100% padidėja 50%.

8.Reguliatoriaus derinimo parametrus parinkti taip, kad keičiantis užpildymo lygiui nuo 10% iki 100% pereinamojo proceso perreguliavimas neviršytų 15%.

  • Mechanika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 98 KB
  • 2014 m.
  • 5 puslapiai (368 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Valdiklių kursinis
    10 - 4 balsai (-ų)
Valdiklių kursinis. (2014 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/valdikliu-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:25
×