Valdymas ir valdymo funkcijos


Vadybos referatas. Įvadas. Valdymas ir valdymo funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas. Kontrolė. Informacija. Išvados. Literatūra.


Problema. Paskutinis dešimtmetis pasižymi dinamiškais pokyčiais. Kinta žmonių gyvenimo stilius. Didėja konkurencija. Smarkiai kinta rinkos: pasiūlos ir paklausos rinkos tampa globaliomis. Milžiniškais šuoliais plėtojasi ir informacinės technologijos, kurios skatina globalizavimo procesus. Šiais laikais domimasi ne pačiomis informacinėmis technologijomis, o jų turiniu. Nes aktuali informacija sudaro prielaidas vartotojams naudotis neišsemiamais informaciniais pasaulio lobynais, o kompanijoms suteikia konkurencinio pranašumo. Todėl, bet kokio verslo sėkminga plėtra šiuo metu yra neįsivaizduojama be aktyvaus naujausių informacijų technologijų ir pačios informacijos naudojimo. Pagrindinės verslo sėkmės ir nesėkmės priklauso nuo valdymo bei jo funkcijų, kurių pagrindas yra informacija. Todėl ir kyla problema: kaip atrinkti, pateikti, kaupti, apdoroti ir naudoti informaciją, kad tai užtikrintų efektyvų valdymą.

Darbo objektas: Valdymo funkcijos ir informacija.

Darbo tikslas: išskirti ir išanalizuoti valdymo funkcijų ir informacijos tarpusavio ryšį.

Darbo uždaviniai:

1.aptarti valdymo sąvoką ir išanalizuoti jos svarbą;

2.išskirti ir aptarti pagrindines valdymo funkcijas bei jų svarbą valdymo procese;

3.išsiaiškinti, kas yra informacija bei kokį poveikį daro organizacijų valdymui;

4.nustatyti pagrindinį informacijos ir valdymo funkcijų tarpusavio ryšį;

  • Vadyba Referatai
  • 2013 m.
  • Aurelija
  • 15 puslapių (4708 žodžiai)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 422 KB
  • Valdymas ir valdymo funkcijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Valdymas ir valdymo funkcijos. (2013 m. Balandžio 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/valdymas-ir-valdymo-funkcijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:50