Valdymo analize


Uab „arvi fertis“ personalo darbo organizavimo ir valdymo analizė. Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Įmonės veiklos charakteristika. Pagrindiniai įmonės padaliniai. Padalinio pareigybių ir darbo vietų pavadinimai ir skaičiai. Organizacinė valdymo struktūra. Pareigybių ir darbo vietų aprašymas bei reikalavimų profilio formavimas. Pareigybių aprašymas. Reikalavimai administratorės pareigas užimančiai darbuotojai. Personalo parinkimo procedūros. Paieškos šaltiniai. Darbo vietos reklama. Reikalaujamų dokumentų sąrašas. Atrankos vykdymas. Valdymo metodų taikymas. Motyvavimo priemonių taikymas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Darbo pobūdis: būsimas pardavimų vadybininkas turės gebėti palaikyti esamus ir būsimus kontaktus su svarbiais verslo partneriais bei klientais. Taip pat ieškoti naujų pardavimo rinkų ir vykdyti sėkmingus bei pelningus produkcijos pardavimus. Pageidautinas kalbų mokėjimas, geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai, darbo patirtis.

Reikalavimai: darbo patirtis pardavimų srityje; užsienio kalbų (anglų, rusų) mokėjimas; komunikabilumas; vairuotojo pažymėjimas, sveikatos būklę patvirtinantis pažymėjimas, aukštasis išsilavinimas.

išsimokslinimą ar profesinį pasirengimą patvirtinantį dokumentą (atestatą, kvalifikacijos pažymėjimą, diplomą);

savarankiškų darbų pavyzdžių (brėžiniai, kompiuterių programos, vertimai, reklamos tekstai ir kt.

Vienas populiariausių ir dažniausiai įmonėje naudojamų atrankos būdų yra interviu su kandidatais norinčiais užimti laisvas darbo vietas.

Vykdant darbuotojų atranką laisvoms darbo vietoms užimti patartina sudaryti asmeninio pokalbio planą. Kurio tikslas - atrinkti patį geriausią kandidatą iš esamų, kuris galėtų užimti siūlomas pareigas. Asmeninio pokalbio planą sudaro tokios dalys: pokalbio trukmė bei vieta, priemonės pasitikėjimo atmosferai sukurti, klausimai profesinei kompetencijai nustatyti, klausimai apie asmenines savybes, taip pat įtraukiami ir kiti klausimai ir paskutinė dalis yra pokalbio pabaiga, kurioje nusprendžiama ar kandidatas yra tinkamas užimti tam tikras pareigas.

Įmonėje yra nustatytos darbuotojų teisės ir pareigos, pagal kurias darbuotojai yra kontroliuojami.

Už gerai ir laiku atliktas užduotis bei papildomas darbo valandas darbuotojai yra skatinami moralinėmis bei materialinėmis priemonėmis.

Kiekvienas įmonėje dirbantis darbuotojas gauna kasmėnesinį darbo užmokestį. Taip pat gaunami priedai prie pagrindinio atlyginimo už komandiruočių išlaidas, šventiniai priedai ir kt.

Įmonėje sudaromos galimybės kelti savo kvalifikacijos laipsnį, pagilinti turimas žinias bei įgyti naujų.

Įmonės vadovai yra suinteresuoti geru psichologiniu klimatu bei darbine atmosfera. Į darbuotojus žiūrima kaip į organizacijos turtą, todėl svarbu įtraukti darbuotojus į organizacijos valdymą, išklausyti jų nuomonę ir siūlymus bei skatinti juos tiek materialinėmis tiek moralinėmis priemonėmis.

Darbuotojai kiek įmanoma labiau informuojami apie situaciją kompanijoje, kad jaustųsi jos dalimi, būtų suinteresuoti siekti kuo geresnių rezultatų.

Skatinimas kolektyvinis darbas, taip pat siekiama kuo geresnių santykių kolektyve. Nors kiekvienas darbuotojas yra individualybė, tačiau darbe būtinas ir komandinės dvasios palaikymas.

Gera psichologinė atmosfera tiek su vadovais, tiek ir su kolegomis, vadovai darbus deleguoja ir savo pavaldiniams.

Įmonės vadovams svarbi ir organizacijos mikrokultūra. Darbuotojams, pagal galimybes, suteikiama saviraiškos laisvė.

Stengiamasi kuo aiškiau išdėstyti darbuotojams jų darbo uždavinius, funkcijas, atsakomybes bei teises, nes nežinojimas gimdo nepasitenkinimą, gaištamas laikas, įsiplieskia konfliktai.

Įmonėje įdiegta darbuotojų pripažinimo programa, pripažįstami tiek individualūs, tiek grupiniai  darbuotojų laimėjimai.

Reikalingi dokumentai įsidarbinant yra asmenybę liudijantis dokumentas (pasas), išsimokslinimą ar profesinį pasirengimą patvirtinantis dokumentas (atestatas, kvalifikacijos pažymėjimas, diplomas), prašymas priimti į darbą, socialinio draudimo pažymėjimas, sveikatos pažymas.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 51 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (4630 žodžiai)
  • Kolegija
  • Navigate
  • Valdymo analize
    10 - 3 balsai (-ų)
Valdymo analize. (2013 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/valdymo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 02:45
×