Valdymo apskaita namų darbas


Valdymo apskaitos pagrindų individualus darbas. Gamybos technologijos aprašymas. Informacija apie plastikinių talpų gamybą ir išlaidas. Užduotis. Gaminio išlaidų struktūra, proc. Laikotarpio išlaidų struktūra, proc. Laikotarpio ir gaminio išlaidų paskirstymas. Tiesioginių išlaidų struktūra, proc. Netiesioginių išlaidų struktūra, proc. Tiesioginių ir netiesioginių išlaidų paskirstymas. Pagrindinių išlaidų struktūra, proc. Pridėtinių išlaidų struktūra, proc. Pridėtinių ir pagrindinių išlaidų paskirstymas. Žaliavų išlaidos. Gamybos darbininkų darbo užmokestis. Gamybos darbininkų socialinio draudimo įmokos. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis. Pagalbinių darbininkų socialinio draudimo įmokos. Pagalbinės medžiagos. Elektros energija ir vanduo technologinėms reikmėms. Žaliavų atsigabenimui. Gamybos cecho viršininko darbo užmokestis. Pastovių išlaidų struktūra, proc. Kintamų išlaidų struktūra, proc. Kintamų ir pastovių išlaidų paskirstymas. Pelno (nuostolio) ataskaita pilnosios savikainos kalkuliavimo būdu. Lūžio taško grafikas. Ribinio pelno grafikas. Pelno apimties grafikas. Įmonės išlaidų skirstymas į gaminio ir laikotarpio. Įmonės išlaidų skirstymas į tiesiogines ir netiesiogines. Įmonės išlaidų skirstymas į pagrindines ir pridėtines. Įmonės išlaidų skirstymas į pastovias ir kintamas.

Analizuojamos įmonės pagrindinė veiklos sritis yra įvairių skirtingų plastikinių talpų, tinkamų tiek maisto, tiek ne maisto produktams pakuoti, gamyba. Įmonė yra viena iš didžiausių šios produkcijos gamintojų Lietuvoje. Produkcija parduodama ir Lietuvoje, ir už jos ribų. Sąlyginiu gaminamos produkcijos vienetu yra 1 l talpos indelis.

Gamyba organizuojama nenutrūkstamai, visą parą.

Technologinis procesas pradedamas žaliavos paruošimu. Tai atliekama pagal konkrečioms žaliavų rūšims parengtas žaliavų ir dažų pigmentų sunaudojimo technologines korteles. Technologinės kortelės per visą įmonės veiklos laikotarpį nekito arba pakito labai nežymiai. Pakitimai atliekami, kai pasikeičia naudojamos žaliavos.

Vakuuminiu krautuvu žaliavos gabenamos į įrengimus, kur išlydomos. Spaudimo būdu žaliavos įpurškiamos į liejimo formą, kur suformuojamas gaminys.

Darbe pateiktose lentelėse ir grafikuose pateikti duomenys apie įmonėje per metus patirtas išlaidas.

Prie kiekvieno pradinėje lentelėje pateikto skaičiaus pridedami trys paskutiniai savo studijų knygelės numerius, t.y. 618.

  • Apskaita Namų darbas
  • Microsoft Word 621 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (4131 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sssss
  • Valdymo apskaita namų darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Valdymo apskaita namų darbas. (2013 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/valdymo-apskaita-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:25
×