Valdymo apskaita


Valdymo apskaita knyga. Valdymo apskaitos sistemos. Valdymo apskaitos objektas. Mackevicius valdymo apskaita. Valdymo apskaitos objektai. Kam priskirtumėte duomenų bazių valdymo sistemą. Mackevičius valdymo apskaita 3. Valdymo (vidaus) apskaita. Valdymo apskaitos struktura. 5.ką priskirtumėte objektyviems audito.

Savarankiškai apibrėžti valdymo apskaitos esmę. Kokius objektus priskirtumėte prie valdymo apskaitos sistemos? Pagal kokius rodiklius reiktų organizuoti atskirų (nurodyti kokių) objektų valdymo apskaitą. Kaip susisteminti ir įvertinti valdymo apskaitos rodiklius (nurodyti atskirus objektus), kuriuos kiekvienas pasirenka pagal savo įmonės darbo kryptį? Ar galima (ir kaip) apskaitos registruose kaupti duomenis valdymo apskaitai. (paruošti registro pavyzdį, pateikti duomenis ir išanalizuoti pagal išlaidų sudėties santykinius dydžius)? Sudaryti tiesioginių išlaidų sąrašą. Sudaryti netiesioginių išlaidų sąrašą. Nusistatyti bazę (tiesioginių išlaidų pagrindu) netiesioginių išlaidų paskirstymui ir pagrįsti tai teoriškai (galima parinkti keletą modelių). Atsakyti į klausimą, ką priskirtumėte prie valdymo apskaitos ir kaip ją organizuotumėte. Kaip apibūdintumėte j. Mackevičiaus „valdymo apskaita“ knygos. Psl. P. P. Nuostatas. Kokią apskaitos duomenų dalį priskirtumėte prie įmonės komercinės paslapties? J. Mackevičius „valdymo apskaita“ (. Lent. Psl. ) be kitų klausimų. Kl. „neatribojama dvejybiniu įrašu“ iš apskaitos sistemos priskirtumėte šiam punktui. Valdymo sistema ir valdymo apskaita.

Valdymo apkaita yra nenutrūkstamas procesas organizacijos viduje, apimantis vidinį ekonominės ir vadybinės informacijos matavimą, kaupimą, analizę, atskaitomybę bei sklaidą. Pagrindinis šio proceso tikslas – objektyvus ir greitas vadovų informavimas apie buvusią, esamą ir (ar) numatomą valdomų objektų būklę.

Taigi valdymo apskaitos vaidmuo – suteikti informaciją sprendimo reikalprieš išskiriant objektus reikia pastebėti, kad kiekviena įmonė yra skirtinga ir savarankiškai besirenkanti savo plėtros kryptis, gaminamos produkcijos ar (ir) paslaugų rūšis, apimtis. Visoms šioms problemoms spręsti reikalinga atitinkama informacija. Valdymo apskaita kaip tik ir tampa ta sistema, renkančia, apdorojančia bei sisteminančia informaciją, kuri reikalinga teisingiems valdymo sprendimams gamybinių ir negamybinių kaštų apskaitą ir valdymą įvairiems dominantiems verslo objektams – padaliniams, gaminiams, veikoms, vartovaldymo sėkmė priklauso nuo to, kaip sėkmingai vadovai priima sprendimus. Sprendimo tikslingumui nustatyti nėra objektyvesnio kriterijaus, kaip ilgalaikė ekonominė šio sprendimo nauda, kuri įvertinama matuojantkontrolė apskaitoma per jos efektyvumą, Vertinama kaip atliekami tikrinimai, kokie pastebimi nukrypimai, informacijos pateikimas laiku, kaip greit pastebimi nesklandumai ar naujos galimybės.

Buhalterinės apskaitos įstatyme str. 23 p. – valdymo (vidaus) apskaita – informacijos, reikalingos ūkio subjektui valdyti rinkimas, sisteminimas, įvertinimas ir pateikimas. (aprašyti, kokią informaciją priskirtumėte valdymo apskaitai, kaip ją rinktumėte ir sistemintumėte. ).

Visa informacija susijusi su įmonės vidaus ir išorės veikla bei aplinka yra valdymo apskaita, jos rinkimas, sisteminimas turėtų būti pavestas kiekvienam padaliniui pagal jam priklausančią kompetenciją. Informacijos pateikimas įmonės viduje turėtų vykti pagal nustatytą vidaus darbo tvarką ar kitus įmonės vidaus darbo reglamentus.

Kaip susisteminti ir įvertinti valdymo apskaitos rodiklius (nurodyti atskirus objektus), kuriuos kiekvienas pasirenka pagal savo įmonės darbo kryptį?.

Atsakant į šį klausimą remsiuos r. Scapens rekomenduota valdymo apskaitos struktūros schema, kuri pateikta j. Mackevičiaus valdymo apskaita knygos 82 psl.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2601 žodžiai)
  • Universitetas
  • Valdymo apskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Valdymo apskaita. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/valdymo-apskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 01 d. 05:40
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo