Valdymo ciklas ir pagrindinės vadybos funkcijos AB TEO LT pavyzdžiu


Įvadas. Valdymo ciklas ir pagrindinės vadybos funkcijos. Valdymo ciklas. Pagrindinės vadybos funkcijos. AB TEO LT įmonės valdymo ciklas ir pagrindinės funkcijos. Bendrovės TEO LT apibūdinimas. Akcinės bendrovės TEO LT valdymo ciklas. TEO LT įmonės pagrindinės valdymo funkcijos. Teorinės ir praktinės dalies lyginamoji analizė. Išvados. Literatūra.

Darbo tikslas – išanalizuoti valdymo ciklą ir pagrindines vadybos funkcijas AB TEO LT pavyzdžiu.

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti įmonės valdymo ciklą;

2.Išnagrinėti pagrindines vadybos funkcijas;

3.Susipažinus su AB TEO LT įmone išsiaiškinti jos valdymo ciklą;

4.Išanalizuoti AB TEO LT pagrindines valdymo funkcijas.

Išanalizavus valdymo ciklą galima daryti išvadą, jog be šio proceso jokia organizacija negalėtų vykdyti savo veiklos, siekti užsibrėžtų tikslų ir įgyvendinti numatytų uždavinių. Visiems jau senai yra žinoma, jog norint pasiekti tikslą, būtina jį sukonkretinti, turėti veiksmų planą bei numatyti būdus tam tikslui pasiekti, taip pat turėti priemones, reikalingas numatytų veiksmų planui įgyvendinti bei tuos veiksmus reguliuoti atsižvelgiant į kintančias sąlygas. Visa tai ir sudaro valdymo procesą, o valdymo procesas sudaro uždarą ratą – valdymo ciklą. O kadangi valdymo procesai vyksta visuose organizacijos struktūriniuose lygiuose, visuose jos padaliniuose, todėl visuminis valdymo procesas yra labai sudėtingas, integruotas ir kompleksinis reiškinys.

Organizacijoje valdymas kaip procesas apima kelias pagrindines funkcijas: planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę. Jos padeda pasiekti pagrindinius valdomojo poveikio tikslus. Planavimas reiškia, kad vadovai apgalvoja savo tikslus bei veiksmus iš anksto. Kita funkcija organizavimas reiškia dviejų ar daugiau žmonių įtraukimą dirbti tam tikroje struktūroje siekiant konkretaus tikslo. Vadovavimu organizacijos narių veikla nukreipiama reikiama linkme ir daroma įtaka siekiant atlikti organizacijai pavestas užduotis.. Ir galiausiai kontrolės funkcija skirta užkirsti kelią nukrypimams atsirasti ateityje.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 278 KB
  • 2014 m.
  • 26 puslapiai (5819 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jolita
  • Valdymo ciklas ir pagrindinės vadybos funkcijos AB TEO LT pavyzdžiu
    10 - 4 balsai (-ų)
Valdymo ciklas ir pagrindinės vadybos funkcijos AB TEO LT pavyzdžiu. (2014 m. Spalio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/valdymo-ciklas-ir-pagrindines-vadybos-funkcijos-ab-teo-lt-pavyzdziu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:06
×