Valdymo informacijos sistemos


Paskirtis ir tikslas. Valdymo informacinės sistemos posistemiai. Informacinės sistemos komponentai. Valdymo informacinės sistemos funkcijos. Literatūros sąrašas.


Valdymo informacinė Sistema (VIS) gali būti apibrėžiama kaip oficialus būdas laiku teikti valdymo informaciją, būtiną sprendimų priėmimo procesui palengvinti ir organizacijos planavimo, kontrolės ir veiklos funkcijoms sudaryti sąlygas, kurios turi būti atliekamos efektyviai.Valdymo informacinės sistemos yra organizuota, įvairi ir automatizuota informacinė sistema, susijusi su atitinkamos informacijos rinkimo, saugojimo ir perdavimo procesu, kad būtų galima palaikyti organizacijos valdymo operacijas. Duomenys paskirstomi įvairiems organizacijos padaliniams. Duomenys tvarkomi įvairiomis formomis, pvz., grafikais, diagramomis, ataskaitomis, kad būtų galima gauti tikslią ir svarbią informaciją apie valdymą. VIS suteikia centralizuotą visos verslo informacijos saugojimą. VIS naudojamas visuose organizacijos lygiuose. Yra įvairių tipų valdymo informacinės sistemos. VIS suteikia greitesnę prieigą prie reikiamos informacijos, kuri padeda organizacijai priimti veiksmingus ir savalaikius sprendimus dėl visų aspektų, pvz., investicijų, darbo vietų, produktų ir kt., priklausomai nuo organizacijos. Sprendimų priėmimas iš esmės reiškia, kad iš kelių alternatyvų reikia pasirinkti tam tikrą veiksmų liniją. Tai yra integruotas valdymas, kuris vyksta kiekviename valdymo lygyje ir kiekvienoje funkcijoje. Organizacijos veiksmingumas priklauso nuo sprendimų, informuojančių apie jos veikimą. Sprendimų priėmimas - atlikti svarbius organizacinius sprendimus, siekiant nustatyti organizacijų sėkmę arba nesėkmę.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (715 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aistė
  • Valdymo informacijos sistemos
    10 - 3 balsai (-ų)
Valdymo informacijos sistemos. (2020 m. Birželio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/valdymo-informacijos-sistemos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 20:19
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo