Valdymo sprendimai įmonėje UAB „ Atsipalaiduok“.


Valdymo sprendimai įmonėje UAB „ Atsipalaiduok“. Planuojamo verslo aprašymas ir įvertinimas pasirinktame segmente. Valdymo grupės formavimas. Verslo strategijos numatymas. Įmonės rūšies parinkimas. Įmonės galimybių ir konkurencingumo įvertinimas specialių analizės modelių pagalba. Makroaplinkos analizė ir aplinkos stabilumo nustatymas. Mikroaplinkos analizė ir konkurencinio pranašumo nustatymas. Įmonės potencialo ir finansinio pajėgumo įvertinimas. Marketingo strategijų alternatyvos ir jų atranka. Produkto pateikimo vartotojui sprendimai. Produkto kainos ir pardavimų masto numatymas. Produkto rėmimo sprendimai. Reklaminės kompanijos organizavimas. Darbo išvados.

Marketingo strategijų alternatyvos ir jų atranka. Atlikus analizę, pamatėme, kad Kaune trūksta tokią paslaugą teikiančių salonų. Specializuotų masšis darbas skirtas uab atsipalaiduok verslo planui. Bendrovė teiks masažo paslaugas privatiems klientams. Masažų bus įvairių rūšių: gydomasis, relaksacinis, anticeliulitinis, vaikų. Stengsimės, kad šios paslaugsalone dirbs dvi masažuotojos pamainomis, todėl salonas dirbs visą darbo dieną ir šešias dienas per savaitę.

įmonę valdys pats savininkas – direktorius , kuris vadovaus asmenims: dviem masažistėms ir buhalterei-sekretorei, tai neviršija valdomumo normų. Direktorius betarpiškai bendrauja su klientais, paruošia sutartis, pateikia kainynus, bei ieško naujų klientų.

Kadangi bendrovė nėra didelė, jos finansinius dokumentus tvarko viena buhalterė - sekretorė. Taip pat ji atsakinga už reklamą spaudiniuose, televizijoje, radijuje ar atsipalaiduok vizija - surasti kuo daugiau klientų ir partnerių respublikoje, tuo didinant masažisčių profesionalumą ir didinant naudojamos produkcijos kiekį (tepami aliejai ir pan. ) atsižvelgiant į klientų pasiūlymus ir pageidavimus. Šviesti žmones apie paprastas procedūras, kurias galima atlikti namų sąlygomis, atlikti nuodugnius fiziobiologinius tyrimus šioje srityje, skatinti ir ugdyti naujų specialistų atsiradimą.

atsipalaiduok misija - visokeriopa pagalba bėgantiems, skubantiems, mąstantiems žmonėms. Kur jie bebūtų, ką jie bedarytų, jie tdietos ir specialių pratimų pagalba masažas atstato jūsų kūno formų linijas bei šalina poodinį riebalinį sluoksnį.

Suteikia raumenims elastingumą kas leidmasažas gali būti vienas iš veiksnių jūsų gyvenime šis masažas bus kaip priedas prie jūsų sportinių u˛siėmimų padėsiantis išvengmasažas labai efektyvus šalinant neigiamus ankstyvos senatvės požymius vidutinio ir pagyvenusio amžiaus žmonėms. Jis padeda išsaugoti jaun    terapinis masažas padeda greitai atsistatyti po patirto streso tuo užkirsdamas kelią nerviesant nėštumui (palengvinant skausmus ir nuovargį nugaroje, kojose, apsaugant nuo odos įtempimų atsįmonė kuriama kaip uždaroji akcinė bendrovė kurios steigėjai yra fiziniai asmenys kurie atsako už visoįstatinis kapitalas bus nustatytas apskaičiavus nuomos, įrengimų pirkimo ir jų įdiegimo, transporto pirkimo, žaliavų, pakuočiišvada: atlikus analizę pest metodu nustatėme, jog politinė situacija mūsų atveju nedaro didelės įtakos.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2010 m.
  • 19 puslapių (2743 žodžiai)
  • Universitetas
  • Olimpija
  • Valdymo sprendimai įmonėje UAB „ Atsipalaiduok“.
    10 - 3 balsai (-ų)
Valdymo sprendimai įmonėje UAB „ Atsipalaiduok“.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/valdymo-sprendimai-imoneje-atsipalaiduok.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 28 d. 20:51
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo