Valdymo sprendimai įmonėje


Lina smolskaite. Zydre lubickaite. Produkto rėmimo sprendimai. Verslo planas. Gamybos skyrius atsakingas. Rėmimo sprendimai. Vadovavimo sprendimai imoneje. Vadybininkai pavaldūs. Valdymo sprendimai,referatas.

Planuojamo verslo aprašymas ir įvertinimas pasirinktame segmente. Valdymo grupės formavimas. Verslo strategijos numatymas. Įmonės rūšies parinkimas. Įmonės galimybių ir konkurencingumo įvertinimas specialių analizės modelių pagalba. Makroaplinkos analizė ir aplinkos stabilumo nustatymas. Mikroaplinkos analizė ir konkurencinio pranašumo nustatymas. Įmonės potencialo ir finansinio pajėgumo įvertinimas. Marketingo strategijų alternatyvos ir jų atranka. Produkto pateikimo vartotojui sprendimai. Produkto kainos ir pardavimų masto numatymas. Produkto rėmimo sprendimai. Reklaminės kompanijos organizavimas. Darbo išvados.

Žydrė lubickaitė.

Lina smolskaitė.

Uab rekordas bus įsteigta 2006 metų pirmą ketvirtį. Jos gamybinė ir administracinė vieta yra Kaune, pramonės rajone. Pagrindinė UAB rekordas verslo kryptis- sveiko ir turtingo energetine verte maisto patiekimas aktyviai sportuojantiems žmonėms. Jis greitai ir patogiai ruošiamas, skanus, suteikia energijos, papildo kūną prarastomis mineralinėmis medžiagomis po aktyvaus sporto, išsekus jėgoms po darbo ar kitais atvejais. Vienas iš verslo produktų- rekordas . Tai maisto dėžutė. Analogų neturintis produktas, skirtingai nuo visokių maistų skirtų kultūrizmui, šis produktas neturės jokių raumenų augimui skatinančių hormonų ar priedų, gali būti naudojamas ne vien tik atskirai sportininkų grupei, bet visiems aktyvia sportine ar protine veikla užsiimantiems žmonėbendrovės direktorius, su jo pavaduotojo pagalba, sprendžia klausimus, atitinkančius jo kompetenciją, vadovauja įmonei, pasirašo didelius sandorius, įvairius komercinius dokumentus.

Gamybos skyriaus vadovas atsakingas už gaminamo produkto gamybą, kokybę, gaunamų žaliavų pristatymą ir galutinio produkto įpakavimą, sandėliavimą. Jam pavaldus vyriausias technologas atsakingas už technologinę produkto gamybos liniją, jos priežiūrą, naujų technologijų kūrimą ir jų diegimą, optimizavimą. Jam pavaldus asistentas asistuoja visais iškilusiais klausimais ir darbais vyriausiam technologui, taip pat atlikdamas darbą gamybos linijoje. Gamybos linijos darbuotojai- laisvai samdomi darbuotojai, jų kiekis priklausys nuo gamybos apimties. Pardavimų skyrius. Šį skyrių sudaro keletas vadybininkų, kurie betarpiškai bendrauja su klientais, paruošia sutartis, pateikia kainynus, bei ieško naujų klientų. Jie pavaldūs direktoriaus pavaduotojui.

Viešieji ryšiai. Darbą atlieka vienas asmuo, kuris atsakingas už įmonės pozityvų ir nepriekaištingą įvaizdį visuomenėje, reklamą spaudiniuose, televizijoje, radijuje ar kituose viešuosiuose renginiuose, informacinėse priemonėse.

Darbuotojams atlyginama už darbą nevienoda tvarka. Visų, išskyrus pardavimų vadybininkus, atlyginimai yra fiksuoti. Priklausomai nuo užimamų pareigų jie sudaro nuo 800 iki. 500 litų. Tuo tarpų pardavimų vadybininkams yra nustatomas mažesnis fiksuotas atlyginima produkto rekordas misija - visokeriopa pagalba bėgantiems, skubantiems, mąstantiems žmonėms. Kur jie bebūtų, ką jie bedarytų, jie turi žinoti, kad rekordas yra šalia jų ir jis gali jiems padėti.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2010 m.
  • 20 puslapių (3168 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaidevutis
  • Valdymo sprendimai įmonėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Valdymo sprendimai įmonėje. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/valdymo-sprendimai-imoneje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 17:56
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo