Valdymo stiliai charakteristika ir analizė


Lentelių ir paveikslų sąrašas. Įvadas. Vadyba ir vadovavimas teorinis aspektas. Valdymo funkcijos. Pagrindinės vadovo funkcijos ir veiklos ypatumai. Asmeninės vadovo savybės. Darnaus vadovavimo ugdymas ir veiksniai. Valdymo stiliai ir jų charakteristikos. Valdymo stiliaus samprata ir svarba. Autokratinis stilius. Demokratinis stilius. Liberalusis stilius. Valdymo stilių lyginamoji analizė. Praktinė dalis. Uab „Saimeta“ vadovų valdymo stilių tyrimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Darbo problema. Organizacijos sėkmę pirmiausia lemia jos vadovas. Vadovavimo efektyvumas priklauso nuo vadovavimo stiliaus bei valdymo metodų. Tačiau iškyla klausimas, kaip vadovavimo stilius bei valdymo metodai įtakoja įmonės veiklos efektyvumą, atsižvelgiant į vadovų vertybių orientaciją, susiklosčiusias situacijas, aplinkybes. Todėl labai svarbu, kad vadovas pasirinktų tinkamą organizacijai vadovavimo stilių ir valdymo metodus, kurių poveikis teigiamai atsispindėtų organizacijos veiklos rezultatuose.

Darbo tikslas – išanalizuoti valdymo stilius ir nustatyti koks valdymo stilius pasireiškia įmonėje UAB „Saimeta“.

Darbo uždaviniai:

1. Nustatyti kokios yra pagrindinės vadovo funkcijos ir veiklos ypatumai

2. Išanalizuoti ir palyginti pagrindinius valdymo stilius

3. Atlikti įmonės UAB „Saimeta“ analizę bei valdymo stiliaus įmonėje tyrimą

  • Marketingas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 342 KB
  • 2014 m.
  • 35 puslapiai (7029 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolina15
  • Valdymo stiliai charakteristika ir analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Valdymo stiliai charakteristika ir analizė. (2014 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/valdymo-stiliai-charakteristika-ir-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 10:58
×