Valentino diena menų scenarijus


Valentino diena. Prieš 8 ryto. Aparatūra sudėta taip, kad girdėtųsi visoje mokykloje. Prasideda renginys. Daina. Vedėjas Pagaliau atėjo ilgai laukta minutė. Kas gi laimėjo? ? Kuri pora bus. Vedėjas.


1vedėjas : Sveiki sveiki. Su jumis vėl sveikinasi Meilės radijo stotis.

2 vedėjas : Ar jaučiate meilę tvyrojančią ore?! Bet šiandien susirinkom čia ne apie meilę kalbėti.

1 vedėjas : Kaip manai, gal išrinkim šiandien valentino dienos porą?

2 vedėjas : Hmmm.. Gera mintis. Bet kaip ją išrinksim?

1 vedėjas : Ar pameni buvo toks meilės paštas? Jo aprašyme užsiminėm apie staigmeną. Ar norit sužinot kokia ta staigmena?

2 vedėjas : O gi staigmena jūsų laukia tokia. Iš kiekvienos klasės daugiausiai laiškelių surinkusi pora ir pretenduos į šiandienos rinkimus.

1 vedėjas : Manau būtų pats laikas paskelbti pretendentus.. Mūsų komanda labai kruopščiai atrinko ir suskaičiavo visus jūsų laiškus. Taigi skelbiame pretendentus į valentino dienos porą!

2 vedėjas : Norint laimėti šį titulą jums reikės nemenkai pasistengti. Mes jums paruošėme užduočių, o kad balsavimas būtų teisingas leisime balsuoti mūsų publikai!

Kiekviena pora gaus po baltą popieriaus lapą ir tušinuką. Štai ekrane matote raktažodžius susijusius su meile. Jūsų užduotis yra sukurti ketureilį. Šiai užduočiai skiriame 5minutes. Gražiausią ketureilį sukūrusi pora ir laimės šią užduotį.

2 vedėjas : Na truputėlį apšilus galim pradėti antrąją užduotį. Dabar mes patikrinsim jūsų vaidybos sugebėjimus.Kiekviena pora išsitrauks vaidybinę situaciją iš filmo ir gavę žodžius turės ją suvaidinti.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (884 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gintare
  • Valentino diena menų scenarijus
    10 - 2 balsai (-ų)
Valentino diena menų scenarijus. (2017 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/valentino-diena-menu-scenarijus.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 07 d. 09:28
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo