Valentino diena scenarijus


Valentino dienos vakaronė „Kur dvi širdys –ten pora“. Skamba muzika (gitara arba lyrinė muzika) Skaitomos eilės. VIRGA. Meilės himnas. Šekspyras Džiaugsmas. (J. Degutytė).

DOVILĖ: Jūsų širdys nuostabios! Taigi už šias nuostabias širdeles, lipdytas iš tikros meilės, norime apdovanoti visas poras). Ir nieko nelaukdama skelbiu 7-tąją užduotį. Ši užduotis skirta vyrams. Vyrai suskirstomi į dvi komandas.Vyrai turi sukurti savo meilės eilraštį skirtą visoms čia esančioms moterims. Taigi turi būti du eilėraščiai. (vienas iš vienos vyrų komandos,kitas iš kitos).Eilėraštį užrašyti ir jį perskaityti moterims. (išrenkama viena vyrų komandą, kuri bus apdovanojama už meiliškiausią eilėraštį). Duoti žodžiai: MEILĖ, MOTERIS, ŠIRDIS, KOPŪSTAI, LOVA, PABAIGA.

DAIVA: o aš skelbiu mūsų vakaronės paskutiniąją, bet pačią meiliškiausią užduotį: ”Suvalgyk bananą”. Paskirstoma poromis: vyras moteris sustoja veidu vienas priešais kitą, rankos už nugaros. Be rankų pagalbos reikia, kuo greičiau suvalgyti bananą, kuri pora tai padarys greičiausiai bus apdovanojama.

DOVILĖ: Taigi norime sakyti didelį AČIŪ (sakome vienu metu abi kartu) už smagiai sužaistus žaidimus, įvykdytas užduotis. Taigi kviečiame atsipalaiduoti, pasivaišinti ir pasišokti.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (659 žodžiai)
  • Dovile
  • Valentino diena scenarijus
    9 - 1 balsai (-ų)
Valentino diena scenarijus. (2014 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/valentino-diena-scenarijus.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 30 d. 21:25
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo