Valentino diena Technologijų brandos egzamino darbo aprašas


Techninė užduotis. Santrauka. Projektavimas. Idėjos paieška. Raktiniai žodžiai / sąvokos analogai, jų analizė. Analogai, jų vaizdai, analizė, apibendrinimas. Kuriamo gaminio grafinis vaizdas. Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos / ištekliai. Darbo priemonės. Darbo medžiagos. Technologiniai procesai ir jų rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Išvados. Informacijos šaltiniai. Spausdintiniai informacijos šaltiniai. Elektroniniai informacijos šaltiniai. Priedai. PRIEDAS. stalo serviravimo eiliškumas. PRIEDAS. Servetėlės lankstymo schema.


Stalas turi būti padengtas laikantis asmens higienos ir stalo serviravimo eiliškumo reikalavimų. Stalo dekoracijos atskleistų šventės temą ir sukurtų šventinę nuotaiką. Serviruotė turi atitikti sudarytą šventinį meniu.

Brandos darbui reikalingos medžiagos / ištekliai, jų savybės / požymiai

Lengvai apdorojamos parinktomis darbo priemonėmis, tinkamos naudoti žmogui ir dera su aplinka.

Valentino diena – tai kalendorinė šventė, kuri švenčiama Vasario 14 d. Dar kitaip ji vadinama įsimylėjėlių diena. Ši šventė švenčiama romantiškai, dažniausiai poromis. Per šia diena, įsimylėjėliai ruošia staigmenas savo antrajai pusei.

Kryptingai ieškoti informacijos, rastą informaciją kaupti, apibendrinti ir ją pateikti naudojant IKT priemones.

Atliekant technologinius procesus gebėti saugiai ir tinkamai naudotis darbo priemonėmis.

Į Žodžiu ir raštu pristatyti ir argumentuotai įsivertinti darbo rezultatus.

Žiema- tai šalčiausias metų laikas, kaip nesinori niekur išeiti, tik sėdėti namuose užsiklojus šilta anklode. Tačiau kaip šalia yra mylimas žmogus, norisi kad jis visuomet būtų laimingas ir jaustūsi mylimas. Artėjo įsimylėjėlių diena todėl sugalvojau, palepinti mylimajį, padaryti jam staigmena Valentino dienos proga - romantiškas vakaras, tik mums dviems.

Internete ieškojau, įvairiausių būdų kaip paserviruosti stalą, kaip jį papuošti, ir kaip taisyklingai tai padaryti, kad vakaras būtų kuo jaukesnis ir romantiškesnis.

Stalo serviravimo eiliškumas- stalo serviravimas laikantis tam tikro stalo užtiesalų, indų, įrankių serviravimo, padėjimo tvarkos, eiliškumo.

Planas- suplanuotas darbas, numatytos datos. visos detalės išsamiai sudėliotos į vietas ir parengtas projektas darbo vygdymui.

Virš didžiojo peilio galo statomos taurės , mineraliniam vandeniui, šalia Raudonajam vynui

Metalinis padėklas, skirtas įrankiams, taurėms atsinešti į salę. Į metalinį padėklą turi būti įtiesta servetėlė. Ant jos padėti, įrankiai, indai neslidinėja ir stovi stabiliai. Padėklas nešamas kaire ranka.

Stalo dengimui naudojamos staltiesės ir indai, pagaminti iš žmogui nekenksmingų medžiagų, tinkami valgio patiekimui ir patvirtinti sanitarijos ir higienos normos.

Stalo aptiesalai – staltiesės išlygintos, sulankstytos taip, kad matytųsi lenkimo linijos. Staltiesę pasirinkau, sintetinio pluošto, kuri lengvai skalbiama. Gerai išlyginama. Šiam vakarui pasirinkau baltos spalvos staltiesę.

Stalo įrankiai – stalą serviruojame, asmeninio nauojimoįrankiais, kurie skirti valgymui, pagaminti iš nerudijančio plieno. Dedant ant stalo išblizginami, kad nesimatytų vandens lašų, pirštų antspaudų, būtų švarūs, higieniški.

  • Microsoft Word 5588 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1999 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zivile
  • Valentino diena Technologijų brandos egzamino darbo aprašas
    10 - 3 balsai (-ų)
Valentino diena Technologijų brandos egzamino darbo aprašas. (2017 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/valentino-diena-technologiju-brandos-egzamino-darbo-aprasas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 04:03
×