Valentino žiburėlis vakarėlis scenarijus


Valentino žiburėlis. Į atsakymą kelkite ranką , o nešaukite. Romeo ir Džuljeta. Žaidimas Surasti širdelės puse. Žaidimas “ Žodžių mūšis ”. A l e n t i n a s. Žaidimas “ Atspėk skaičių ”. Žaidimas ''Meilės vardu įsakau sustoti''. Galima pradėti. Žaidimas ''Širdelės ir šiaudeliai. Žaidimas “ Kūryba ”. Žaidimas Surask savo atnrą pusę. Užrišu akis. Žaidimas “ Bučkis''. Žaidimas “ Slapta meilė !”. Žaidimas “ Širdelių ataka''. Žaidimas “ Surasti širdelės puse''. Žaidimas “ Žodžių mūšis ". Žaidimas '' Meilės vardu įsakau sustoti ''. Žaidimas '' Surask savo antrą pusę''. Žaidimas “ Bučkis''K. Žaidimas “ Širdelių ataka.

Taisyklės: Jūs išsitrauksite po puse širdeles ir kai aš pasakysiu pradėkite, jūs turėsite merginos su vaikinais bendrai susirasti antrą savo širdelės pusę. Dvi pirmos poros sudėję širdeles ir laimės.

Susiskirstykite į 5 komandas, po 5 žmones....... Po to jei norėsite per kitus komandinius žaidimus galėsite likti tokiomis pat komandomis.

Taisyklės: Aš išdalinau lapelius ant kurių turite per 1 min. parašyti kiek šiame pakelyje yra širdučių. Nepamirškite užsirašyti vardo. Laimėtojas tik vienas.

Kas parašys teisingai ar arčiausiai tiesos tas ir laimės. Jei atsiras daugiau laimėtojų tada trauksime burtu keliu vieną laimėtoją.

3. Taisyklės: Kol groja muzika vienas kitam iš eilės ratu perduodate širdelę. Sustojus muzikai, širdelę turintis žaidėjai iškrenta ir ratas susiaurėja. Žaidimas baigiasi, kol lieka 3 žaidėjai. Jie ir laimi.

Taisyklės: Aš duosiu jums po vieną indelį komandai ir po vieną šiaudelį kiekvienam žaidėjui, po starto pirmas žaidėjas nubėga prie stalo su šiaudeliu pritraukia širdelę ir perneša į indelį esantį komandoje ir toliau taip bėga kitas komandos narys. Laimi ta komanda kuri greičiau perneš visas širdeles.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (1083 žodžiai)
  • Gedasok1
  • Valentino žiburėlis vakarėlis scenarijus
    10 - 5 balsai (-ų)
Valentino žiburėlis vakarėlis scenarijus. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/valentino-ziburelis-vakarelis-scenarijus.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 23:15
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo