Valgymo sutrikimai pristatymas


Valgymo Sutrikimai. Tikslas. Išsiaiškinti kas yra valgymo sutrikimai. Uždaviniai. Išsiaiškinti, kokie yra valgymo sutrikimai Apibūdinti valgymo sutrikimus. Jie yra skirstomi į Nervinę anoreksiją Nervinę bulimiją Besaikį valgymą. Nervinė anoreksija. Tai sutrikimas. Nervinė anoreksija gali būti lengva ir trumpalaikė ar sunki ir ilgai besitęsianti. Didelis susirūpinimas ir nerimas dėl svorio didėja žmogui plonėjant. Nervinė bulimija. Kai nuolat persivalgoma, paskui sukeliamas vėmimas ar vartojami vidurius paleidžiantys vaistai. Būdingiausias vyresnėms paauglėms ir moterims per dvidešimt. Gali nuėsdinti dantų emalį, padidinti seilių liaukas. Nesveikas persivalgymas. Valgymo sutrikimas, kai persivalgymo neseka valymasis, t. y. vėmimas ar diuretikų vartojimas. Šį sutrikimą turi žmonės, kurie yra vyresni. Išvados. Valgymo sutrikimai yra nervinė anoreksija. Literatūra. David G. Myers “Psichologija” , Kaunas.

Valgymo sutrikimai yra nervinė anoreksija, nervinė bulimija ir nesveikas persivalgymas. Nervinė anoreksija tai sutrikimas, kai žmogus sverdamas gerokai mažiau nei reikia vis dar jaučiasi storas. Nervinė bulimija tai kai nuolat persivalgoma, paskui sukeliamas vėmimas. Nesveikas persivalgymas tai valgymo sutrikimas, kai persivalgymo neseka valymasis.

  • MS PowerPoint 388 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (350 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marvita
  • Valgymo sutrikimai pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Valgymo sutrikimai pristatymas. (2014 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/valgymo-sutrikimai-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 11:49
×