Valiutos kurso rizika


Valiutos kurso rizika. Galimybės ir pavojai. Valiutų kursų sistemos. Valiutos kursą veikiantys veiksniai. Valiutos kurso rizika. Valiutos kursų rizikos klasifikavimas. Valiutos kursų rizikos klasifikavimas pagal S. Valder. Išorinės valiutų kursų rizikos apsidraudimo priemonės. Išorinių apdraudimo priemonių pritaikymas. Pln/ltl kursas. Jautrumo analizė. Prielaidos (II). Ltl/gbp kursas. Rezultatas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo uždaviniai: Aprašyti valiutų kursų sistemas ir veiksnius darančias įtaką valiutos vertei; Nustatyti teorinius valiutų kursų rizikos aspektus; Aprašyti išorinius valiutų kursų rizikos apsidraudimo priemones; Parodyti kaip veikia išorinių apdraudimo priemonių pritaikymas praktikoje; Pateikti išvadas.

Aukso standartas Bretono Vudo sistema Plaukiojančių valiutų kursų sistema.

Infliacijos tempai, palūkanų skirtumai, mokėjimų balansas atsiskaitymų už užsienio operacijas pagreitinimas ar uždelsimas, užsienio prekyba, pasitikėjimo laipsnis ir spekuliacija, šalies realių pajamų pasikeitimas centrinio banko intervencijos, vartotojų skonio kitimas, techniniai veiksmai.

Valiutos kurso rizika – tai tikimybė, kad dėl nepalankaus valiutos kurso pasikeitimo bus patirtas nuostolis.

Išankstinis valiutų keitimo sandoris Valiutų apsikeitimo sandoris Valiutos pasirinkimo sandoris Nurodymas pirkti arba parduoti valiutą.

Įmonė plėtoja savo veiklą 2014 metais Lietuvoje; Pagaminta produkcija yra parduodama į Lenkiją ir už jas gaunama atsiskaitymus lenkiškus zlotus, produkcija yra parduodama kiekvieno mėnesio pirmą dieną ir atsiskaitymai už jas yra atidedami iki sekančio mėnesio pirmos dienos; Kiekvieną mėnesį parduodamos produkcijos vertė yra 100 000 PLN;.

Ta pati įmonė perka žaliavas iš Anglijos.

  • MS PowerPoint 344 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (524 žodžiai)
  • Universitetas
  • Pikachu
  • Valiutos kurso rizika
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Valiutos kurso rizika. (2015 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/valiutos-kurso-rizika.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:04
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo