Valiutų kursų svyravimai, rizika ir draudimas


Valiutos kurso svyravimai, rizika ir jos draudimas. Tai vienos valstybės. Kas yra valiutos kursas? Ltl = 0,2898 eur 1 eur = 3,4506 ltl 1 ltl =. Pavyzdžiui. Valiutos kurso sistemos. Fiksuotas valiutos kursas. Usd = 4 ltl 1 eur = 3,4528 ltl. Kokie veiksniai įtakoja valiutos kurso svyravimą? Trumpalaikiai veiksniai. Valiutos paklausa ir pasiūla Palūkanų normos pasikeitimai ir kiti ekonominių rodiklių pokyčių paskelbimai. Pariteto santykiai. Perkamosios galios paritetas Tarptautinis Fišerio efektas. Valiutų kurso svyravimo statistika. Jav dolerio kursas. Euro kursas. Japonijos jenos kursas. Šveicarijos franko kursas. Kinijos juanio kursas. Didžiosios britanijos svaro kursas. Kas yra valiutų kurso rizika? Tai galimas nuostolis arba pelnas dėl valiutų kurso pasikeitimo. Valiutos kurso rizikos valdymas. Išvestinės finansinės priemonės. Kas yra išankstinis sandoris? Kas yra ateities sandoris? Kas yra valiutų apsikeitimo sandoris? Kas yra valiutospasirinkimo sandoris?

Valiutos paklausa ir pasiūla; Palūkanų normos pasikeitimai ir kiti ekonominių rodiklių pokyčių paskelbimai; Spekuliantai; Politiniai rinkimai, perversmai, karai, ekonominės ir stichinės nelaimės, teroro aktai.

Perkamosios galios paritetas; Tarptautinis Fišerio efektas; Užsienio valiutos lūkesčių išraiška; Palūkanų normos paritetas.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 550 KB
  • 2016 m.
  • 39 puslapiai (206 žodžiai)
  • Agnė
  • Valiutų kursų svyravimai, rizika ir draudimas
    10 - 6 balsai (-ų)
Valiutų kursų svyravimai, rizika ir draudimas. (2014 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/valiutu-kursu-svyravimai-rizika-ir-draudimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:04
×