Valiutų kursus veikiantys veiksniai ir tarptautinės politikos valiutos kursų atžvilgiu koordinavimas


Kas itakoja valiutos kursa. Kas itakoja valiutos kurso kitima. Valiutos kurso kitimo veiksniai. Kas itakoja valiutos kurso kitima?. Kas įtakoja valiutu kurso kitimą. Kas itakoja valiutu kursu kitima. Valiutos kursa itakoja. Kas itakoja valiutu kursus. Valiutu kursus salygojantys veiksniai. Kokie veiksniai itakoja valiutos kursui.

Įvadas. Valiutų rinka ir valiutų kursų rūšys. Valiutų kursas. Valiutų kurso rūšių klasifikavimas. Valiutų rinka. Valiutų kursus veikiantys veiksniai. Valiutų kursų kitimas. Valiutų kursų rizika. Tarptautinės politikos koordinavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šios temos aktualumas yra kaip valiutų kursai įtakoja vykdomą ekonominę veiklą, kaip būtų galima išvengti valiutų kursų svyravimų. Asmuo, kuris susiduria su valiutų rinka, tikisi išvengti susidūrimų su valiutų rizika.

Pagrindinė esmė analizuojant temą kaip veikiantys veiksniai įtakoja valiutų kursų kitimą, kaip jie paveikia valstybės ekonominę būklę.

Šio darbo pagrindinis tikslas – paaiškinti, kas tai yra valiutų kursai ir kokie jie gali būti, taip pat apie tai, kas yra tarptautinė valiutų rinka. Taip pat šio darbo tikslas suprasti kaip pagrindinės finansinės institucijos gali įtakoti tarptautinę valiutų rinką.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti teoriniu aspektu valiutų kursų esmę;

2.Ištirti valiutų rinka ir kas turi įtakos valiutų kursų svyravimams;

3.Apibendrinti tarptautinės politikos veiklos daromą įtaką valiutų kursams.

Referatas susideda iš trijų pagrindinių dalių. Pirmoje dalyje išanalizuojama kas yra valiutų kursas ir kaip klasifikuojama, bei išnagrinėjama kur galima prekiauti valiuta. Antrame skyriuje aptariama, kokie veikiantys veiksniai daro įtaką veiklai, kokie šių veiksnių padariniai ekonomikai. Trečioje dalyje išsiaiškinama, kam yra reikalinga tarptautinė politika, kokia pagrindinė paskirtis yra šios veikiančios institucijos.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (4841 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Valiutų kursus veikiantys veiksniai ir tarptautinės politikos valiutos kursų atžvilgiu koordinavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Valiutų kursus veikiantys veiksniai ir tarptautinės politikos valiutos kursų atžvilgiu koordinavimas. (2012 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/valiutu-kursus-veikiantys-veiksniai-ir--tarptautines-politikos-valiutos-kursu-atzvilgiu-koordinavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 12:39
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo