Valiutų rinka ir jos ekonominė analizė


Įvadas. Valiutos kurso ir jo režimų teorijos analizė. Valiutų rinka. Realusis valiutos kursas. Fiksuotasis valiutos kursas. Dolerio standartas. Svyruojantysis valiutos kursas. Svyruojančiojo valiutos kurso problemos. Valdomai svyruojantis valiutos kursas. Fiksuotojo ir svyruojančiojo valiutos kursų pranašumai ir trūkumai. Situacijos analizė. Valiutos kurso ir jo režimų praktinė analizė. Lito ir jo kurso istorija. Valiutu rėžimas Europos šalyse. Valiutų valdybos modelis. Valiutų valdybos raida. Valiutų valdybos modelio įvedimas Lietuvoje. Centrinio banko vaidmuo įvedus valiutų valdybos modelį. Valiutų valdybos modelio reikšmė Lietuvai. Valiutos rezervai Lietuvoje. Lietuvos atsargos. Atsargų perkainojimas. Atsargų valdymas. Išvados. Naudota literatūra.

Svarbiausi darbo uždaviniai apibūdinti valiutų rinką; išsiaiškinti fiksuotojo ir svyruojančiojo valiutos kurso pranašumus, trūkumus, padarinius; išnagrinėti realiojo valiutos kurso svarbą prognozavimui; apibūdinti fiksuotojo valiutos kurso reikšmę. Taip pat išsiaiškinti pagrindinius aukso ir dolerio standarto skirtumus; aptarti svyruojančiojo valiutos kurso problemas;išnagrinėti valdomai svyruojančio valiutos kurso pranašumus; sužinoti lito istoriją ir jo raidą; išnagrinėti Europos valstybių valiutas ir jų valiutų rėžimą; aptarti valiutų valdybos modelį ir jo reikšmę Lietuvos ekonomikai; aprašyti valiutos rezervus Lietuvoje; pristatyti Lietuvos banko atsargų valdymo politiką.

Darbo tema ,,Valiutos kursai ir jo režimai“ plačiai išnagrinėta remiantis Lietuvos ir užsienio šaltiniais, atsakyta į visus iš anksto iškeltus klausimus, gautos išvados pateiktos darbo pabaigoje.

  • Microsoft Word 4668 KB
  • 2013 m.
  • 35 puslapiai (9518 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rugilė
  • Valiutų rinka ir jos ekonominė analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Valiutų rinka ir jos ekonominė analizė. (2013 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/valiutu-rinka-ir-jos-ekonomine-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 00:47
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo