Valstybės biudžeto asignavimai ir jų klasifikacija


Įvadas. Valstybės biudžeto asignavimai ir jų klasifikacija. Asignavimų skirstymas pagal vykdomas funkcijas. Valstybės biudžeto 2010 – 2013 m. asignavimų pagal vykdomas funkcijas analizė. Išvados. Literatūra.


Šiam tikslui pasiekti iškeliami tokie uždaviniai:

Įvairiems reikalams (paprastiems ir nepaprastiems). [3,77]

IV. Nepaprastoms ir nenumatytoms išlaidoms. [3,78].

Gynyba: Krašto apsaugos ministerija: sausumos, logistikos, karinės mokymo, karinės oro ir jūrų pajėgos; LR ginklų fondas prie LR Vyriausybės: jėgos struktūrų aprūpinimas ginkluote, ginklų apskaita, specialioji juridinių ir fizinių asmenų aprūpinimo ginklais, jų priedais, šaudmenimis bei specialiąja technika programa; LR valstybės saugumo departamentas: valstybės saugumas, kontržvalgybos ir įslaptintos informacijos apsaugos stiprinimas ir plėtra, žvalgybos ir kovos su terorizmu stiprinimas ir plėtra.

Viešoji tvarka ir visuomenės apsauga: teisingumo ministerija: smurtiniais nusikaltimais padarytos žalos kompensavimas, teisinių sprendimų vykdymas, visuomenės teisinis švietimas; vidaus reikalų ministerija: vidaus reikalų ministerijos valdymo srities valstybės politikos formavimas, įgyvendinimo koordinavimas ir kontrolė, valstybės tarnybos politikos įgyvendinimas ir valdymo tobulinimas; LR specialiųjų tyrimų tarnyba: kova su korupciniais nusikaltimais ir teisės pažeidimais bei prevencija.

Ekonominė: Susisiekimo ministerija: susisiekimas vidaus vandens keliais užtikrinimas, transporto ir ryšių politikos įgyvendinimas, savivaldybių transporto infrastruktūros plėtra, infrastruktūros plėtra kelių transporto sektoriuje, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos programų priėmimo sąlygų gerinimas. Žemės ūkio ministerija: žemės ūkio administravimas ir jo tobulinimas, žemės ūkio ir maisto produkcijos kokybės, saugos, konkurencingumo ir Europos Sąjungos reikalavimų įgyvendinimas, informavimas, žemdirbių mokymas, švietimas ir tyrimai. Ūkio ministerija: vietinio ir atvykstamojo turizmo plėtra, gamybos atliekų prevencija ir tvarkymas, nacionalinės energetikos strategijos įgyvendinimas.

Sveikatos apsaugos: Sveikatos apsaugos ministerija: visuomenės sveikatos priežiūros stiprinimas, sveikatos sistemos plėtra, asmens sveikatos priežiūros kokybės užtikrinimas, specialioji sveikatos priežiūros stiprinimo ir modernizavimo programa; Nacionalinė sveikatos taryba: nacionalinės sveikatos tarybos veiklos užtikrinimas. Narkotikų kontrolės departamentas prie LR Vyriausybės: narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos įgyvendinimas ir koordinavimas.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1613 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egle
  • Valstybės biudžeto asignavimai ir jų klasifikacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Valstybės biudžeto asignavimai ir jų klasifikacija. (2016 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/valstybes-biudzeto-asignavimai-ir-ju-klasifikacija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:36
×