Valstybės biudžeto formavimas bei įgyvendinimas


Valstybės biudžeto formavimas bei įgyvendinimas. Nacionalinis biudžetas. Valstybės biudžetas ir Savivaldybės biudžetas. Biudžeto sudarymo stadijos. Biudžeto planavimas ir tvirtinimas. Patvirtintas biudžetas. Pajamos. Išlaidos. 2014 metų išlaidos. Išlaidos. Biudžeto pajamos. Biudžeto vykdymas. Biudžetiniams metams pasibaigus rengiamos biudžeto vykdymo ataskaitos. Jos rengiamos atsižvelgiant į. Institucijos vykdančios biudžeto kontrolę.

GPM; Pelno mokestis; Žemės mokestis; Paveldejimo mokestis; Nekilnojamojo turto mokestis; PVM;.

Akcizai; Cukraus sektoriaus mokesčiai; Loterijų ir azartinių l. Mokestis; Transporto priemoniu mokesčiai; Mokesčiai už aplinkos teršimą; Rinkliavos ir mokesčiai už pramoninės nuosavybės obj. registravimą.

Materialinio ir nematerialinio turto realizavimo pajamos (žemė); Sandoriai su finansiniu turtu; ES ir kitų užsienio šalių finansinės paramos lėšos;.

Į nacionalinį biudžetą įplaukė 16943,9mln. Buvo prognozuota – 16772,3mln. / 1,0% daugiau.

Į nacionalinį biudžetą įplaukė 21805mln litų. Planuota – 21389,9mln/ 1,9% daugiau.

Siemo biudžeto ir finansų komitetas; Valstybės kontrolė VMI; Muitinės departamentas; Finansų ministerija; Mokestinių ginčų komitetas;.

Lietuvos bankas; Vyriausybė; Savivaldybių konrolieriai; Sodra; FNTT; STT;.

  • MS PowerPoint 1153 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (1086 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabrielė
  • Valstybės biudžeto formavimas bei įgyvendinimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Valstybės biudžeto formavimas bei įgyvendinimas. (2015 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/valstybes-biudzeto-formavimas-bei-igyvendinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 03 d. 00:47
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo