Valstybės institucijų ir įstaigų vadyba (2)


Mykolo romerio universiteto politikos ir vadybos fakulteto viešojo administravimo institutas. Anotacija „ piliečių įtraukties į viešąjį valdymą teorinės apibrėžtys “. Nurodykite , kokį , kieno , kur , kada parašytą darbą anotuojate. Kodėl šis straipsnis yra vadybos viešojo administravimo krypties ir atitinka VIIV dalyką. Koks šio straipsnio aktualumas , tikslas , uždaviniai Aktualumas. Kaip į iškeltus uždavinius atsakoma straipsnio tekste trumpai uždavinys , atsakymas , uždavinys , atsakymas ir. Uždavinys išanalizuoti piliečių įtraukties sampratos turinį naujojo viešojo valdymo koncepcijos kontekste. Uždavinys analizuojant mokslinę literatūrą įtraukties tematika , atskleisti piliečių įtraukties sąvokos ryšius su piliečių dalyvavimu. Studento įžvalgos nuomonė aktualiausiais straipsnio klausimais.


Vadyba ir viešasis administravimas yra tiesiogiai pavaldus viešajam sektoriui, o viešasis sektorius dažnai ieško vis naujų būdų įtraukti piliečius į viešąjį valdymą dėl tinkamos demokratijos trūkumo, tad straipsnis tikrai yra prieš tai įvardytos krypties. Taip pat straipsnis atitinka ir VIIV dalyką, nes jame dažnai kalbame apie piliečius bei tinkamą ir būtiną jų dalyvavimą visuomenės veikloje.

Aktualumas - Valdžiai svarbu pasitikėti savo piliečiais, tikėti, kad jie yra reikšmingi viešojo valdymo dalyviai, geba dalyvauti viešajame valdyme, ugdyti jų kompetencijas dalyvauti viešajame valdyme. Piliečiams svarbu jausti, kad valdžia sudaro jiems galimybes būti įtrauktiems, kad jie gali turėti įtaką valdžios sprendimams, kad valdžia atsiliepia į jų pastangas būti pripažintiem.

Uždaviniai: 1) išanalizuoti piliečių įtraukties sampratos turinį naujojo viešojo valdymo koncepcijos kontekste; 2) analizuojant mokslinę literatūrą įtraukties tematika, atskleisti piliečių įtraukties sąvokos ryšius su piliečių dalyvavimu.

Uždavinys (išanalizuoti piliečių įtraukties sampratos turinį naujojo viešojo valdymo koncepcijos kontekste);

Uždavinys (analizuojant mokslinę literatūrą įtraukties tematika, atskleisti piliečių įtraukties sąvokos ryšius su piliečių dalyvavimu);

Kaip, tai ką rašo teoriniu lygmeniu, atsispindi gyvenime (ministerija, ligoninė, mokykla, gatvė ir kt.), kurį stebite Jūs (arba Jums artimi žmonės. Tiek save, tiek juos rašydamas anotaciją turite įvardyti kaip šaltinį,(nuoroda šaltiniuose būtina) – aš, mano vyras, mano mama ir t.t). Jei to gyvenime nepastebite, galite naudotis žiniasklaida, ją cituodami. Cituodami laikykitės citavimo (nuorodų) darymo tvarkos, geriausia, kaip šiame žurnale tam, kad pagrįstumėte, reikia mažiausiai 3 faktų !!! Šio klausimo atskleidimas yra itin svarbus darbo kokybei.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (927 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laurencija
  • Valstybės institucijų ir įstaigų vadyba (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Valstybės institucijų ir įstaigų vadyba (2). (2017 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/valstybes-instituciju-ir-istaigu-vadyba-2.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 13 d. 04:03
Peržiūrėti darbą
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo