Valstybės skola, jos reguliavimo būdai ir perspektyvos Lietuvoje


Kaip susidaro valstybes skola. Kada susidaro valstybes skola. Skolų valdymas swot analizė. Kaip susidaro valstybes skola?. Analizuojant valstybes skola. Valstybes skola ir perspektyvos. Skolos perspektyvos lietuvoje. Valstybes skolos reguliavimas.

Valstybės skola, jos reguliavimo būdai ir perspektyvos lietuvoje. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Lietuvos valstybės skolos svarbiausi retrospektyvieji aspektai. Valstybės skolos samprata. Valstybės skolinimosi tikslai. Institucijos dalyvaujančios skolos valdyme. Skolinimosi ir su juo susijusių rizikų valdymas. Ekonomikos cikliniai svyravimai. Ciklo stadijos (fazės). Fiskalinė politika. Fiskalinės politikos samprata. Fiskalinės politikos esmė ir tikslai. Subalansuotas biudžetas. Biudžeto perteklius ir deficitas. Darbo metodai ir priemonės. Skolinimosi ir skolos valdymo „swot“ analizė. Lietuvos valstybės skolos analizė. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. Lietuvos skolos perspektyvos. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Dėl objektyvių priežasčių esant ribotiems finansiniams ištekliams šių valstybių viduje, labai svarbią įtaką stiprinant jų finansines sistemas, aprūpinant jas būtinomis lėšomis turi valstybės skolinimasis.

Viena iš valstybės skolos valdymo problemų yra infliacija, kita ne ką mažesnė, tai deficito mažinimas. Taip pat svarbi problema tai kad skola, palikimas jaunoms kartoms.

Kursinio darbo objektas - Valstybės skola, jos reguliavimo būdai ir perspektyvos Lietuvoje.

Tyriamojo (darbo) tikslas - išanalizuoti Lietuvos valstybės skolą, jos reguliavimo būdus bei perspektyvas Lietuvoje.

Tyrimo uždaviniai:

1.Pateikti valstybės skolos sampratą bei jos skolinimosi tikslus.

2.Nustatyti kaip kito valstybės skola.

3.Paaiškinti kaip susidaro skolos deficitas.

4.Išanalizuoti ir pateikti valtybės skolos stiprybes, grėsmes, bei galimybes.

Darbe atlikti trys tyrimai. Vienas iš pačių svarbiausiu, tai būtų informacijos šaltinių apžvalga. Šiam tyrimui atlikti reikia analizuoti: įstatymus, įvairius straipsnius, mokslinius bei nemokslinius, knygas, taip pat informacijos šaltinius internetiniuose tinklapiuose. Antras tyrimas skirtas nustatyti valstybės skolos silpnasias, stipriasias puses, bei galimybes ir grėsmes, kitaip sakant atlikti „swot“ analizę, šiai analizei nustatyti reikės skaityti įvairius valstybės nutarimus dėl valstybės skolos. Trečias tyrimas tai diagramų analizavimas.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1425 KB
  • 2013 m.
  • 40 puslapių (5834 žodžiai)
  • Universitetas
  • Boo
  • Valstybės skola, jos reguliavimo būdai ir perspektyvos Lietuvoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Valstybės skola, jos reguliavimo būdai ir perspektyvos Lietuvoje. (2013 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/valstybes-skola-jos-reguliavimo-budai-ir-perspektyvos-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 11:00
×