Valstybės tarnautojo perkėlimas į kitas pareigas kaitumo būdu


Valstybės tarnautojo perkėlimas į kitas pareigas kaitumo būdu. 26 straipsnis. Valstybės tarnautojų tarnybinis kaitumas. Būtinos sąlygos įgyvendinant valstybės tarnautojo perkėlimą į kitas pareigas tarnybinio kaitumo būdu. Lygiavertėmis pareigomis laikomos. Kaitumas nėra taikomos. Valstybės tarnautojo perkėlimo tarnybinio kaitumo būdu į kitas valstybės tarnautojo pareigas tvarka. Perkėlimas į kitas pareigas tarnybinio kaitumo būdu ir pareigų sukeitimas toje pačioje įstaigoje. Perkėlimo į kitas pareigas tarnybinio kaitumo būdu toje pačioje įstaigose. Perkėlimo į kitas valstybės tarnautojo pareigas tarnybinio kaitumo būdu kitoje įstaigoje. Perkėlimo į kitas pareigas tarnybinio kaitumo būdu kitoje įstaigose. Šaltiniai.


Kai yra laisvos karjeros valstybės tarnautojo pareigos, karjeros valstybės tarnautojas jo prašymu gali būti perkeltas į kitas lygiavertes ar žemesnes pareigas toje pačioje ar kitoje valstybės ar savivaldybės institucijoje ar įstaigoje. Gali būti sukeistos dviejų karjeros valstybės tarnautojų lygiavertės pareigos, jeigu jie to prašo. Šios dalies nuostatos netaikomos kadencijai priimtiems karjeros valstybės tarnautojams. 2. Pakaitinis karjeros valstybės tarnautojas, išskyrus pakaitinį karjeros valstybės tarnautoją, priimtą į pareigas, iki šio įstatymo nustatyta tvarka į jas bus priimtas karjeros valstybės tarnautojas, bet ne ilgesniam negu 3 mėnesių laikotarpiui, jo prašymu gali būti perkeltas į kitas lygiavertes ar žemesnes laikinai negalinčio eiti karjeros valstybės tarnautojo pareigų pareigas toje pačioje valstybės ar savivaldybės institucijoje ar įstaigoje.

Valstybės tarnautojas gali būti perkeltas į kitas pareigas šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytais atvejais, jeigu jis atitinka kitų pareigų pareigybės aprašyme nustatytus specialiuosius reikalavimus. 4. Valstybės tarnautojas į šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytas pareigas, kurių pareigybės aprašyme yra nustatytas specialusis reikalavimas atitikti reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, perkeliamas tik tada, kai yra kompetentingos valstybės institucijos išvada, kad šiam asmeniui gali būti išduotas leidimas dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija. 5. Valstybės tarnautojo perkėlimo tarnybinio kaitumo būdu į kitas valstybės tarnautojo pareigas tvarką nustato Vyriausybė.

  • MS PowerPoint 1570 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1449 žodžiai)
  • Universitetas
  • Skaistė
  • Valstybės tarnautojo perkėlimas į kitas pareigas kaitumo būdu
    10 - 1 balsai (-ų)
Valstybės tarnautojo perkėlimas į kitas pareigas kaitumo būdu. (2020 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/valstybes-tarnautojo-perkelimas-i-kitas-pareigas-kaitumo-budu.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 09:30
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo