Valstybės tarnautojų vertinimas


Kada vykdomas kasmetinis tarnybinės veiklos vertinimas. Ne vėliau. Liepos 1 dienos. Kokie yra tarnybinės veiklos vertinimo terminai. Iki sausio 20 dienos. Iki kovo 1 dienos. Prieš 10 darbo dienų. Koks yra vertinimo tikslas. Labai gerai , gerai , patenkinamai ir nepatenkinamai. Kasmetinio tarnybinės veiklos vertinimo etapai kvalifikacijos vertinimo anketos pildymas. Ne vėliau kaip per 3 darbo dienas. Pokalbis dėl tarnybinės veiklos vertinimo. Einamųjų metų užduočių , veiklos rezultatų vertinimo rodiklių ir rizikos nustatymas. Tarnybinės veiklos vertinimo išvados pildymas. Tarnybinės veiklos vertinimas vertinimo komisijoje.

KOKIE YRA TARNYBINĖS VEIKLOS VERTINIMO TERMINAI

Atsižvelgiant į keturias valstybės tarnautojų veiklos vertinimo galimybes (valstybės tarnautojo tarnybinė veikla gali būti įvertinta labai gerai, gerai, patenkinamai ir nepatenkinamai), atitinkamai balais nuo 1 (nepatenkinamai) iki 4 (labai gerai) yra vertinami visi trys tarnybinės veiklos vertinimo aspektai.

KASMETINIO TARNYBINĖS VEIKLOS VERTINIMO ETAPAI

Tiesioginis vadovas, pasibaigus metams, už kuriuos valstybės tarnautojo tarnybinė veikla yra vertinama, valstybės tarnautojui pateikia užpildyti kvalifikacijos vertinimo anketą.

Valstybės tarnautojas ir tiesioginis vadovas susitaria dėl pokalbio datos.

Einamųjų metų užduotys ir veiklos vertinimo rodikliai valstybės tarnautojui suformuluojami pokalbio su tiesioginiu vadovu metu per kasmetinį valstybės tarnautojo veiklos vertinimą. Užduotys ir veiklos rezultatų vertinimo rodikliai turi būti nustatyti atsižvelgiant į strateginius planus, metinius veiklos planus, valstybės tarnautojo pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas.

Tarnybinės veiklos vertinimo procesui turi tinkamai pasirengti tiek tiesioginis vadovas, tiek ir valstybės tarnautojas.

Kiekvienas valstybės tarnautojas turėtų įvertinti įstaigai/padaliniui keliamus tikslus ir atsakyti į šiuos pagrindinius klausimus:

3. Kas gali sutrukdyti siekti pagrindinių tikslų ir kaip pašalinti tuos trikdžius?

4. Kokie rodikliai parodys, kad aš pasiekiau nustatytas užduotis?

Einamųjų metų užduočių, veiklos rezultatų vertinimo rodiklių ir rizikos nustatymas

Einamųjų metų užduotys, veiklos rezultatų vertinimo rodikliai ir rizikos suformuluojamos valstybės tarnautojo ir tiesioginio vadovo pokalbio metu.

Formuluojant užduotis valstybės tarnautojams, svarbu, kad jos būtų aiškios, realiai įvykdomos, turėtų nustatytą įvykdymo terminą. Užduotys turi būti sukoncentruotos į pačius svarbiausius darbus einamaisiais metais, laikantis nustatytų prioritetų ir kriterijų, o ne apimti visas valstybės tarnautojo funkcijas, nurodytas pareigybės aprašyme.

  • Microsoft Word 447 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (1608 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Valstybės tarnautojų vertinimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Valstybės tarnautojų vertinimas. (2015 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/valstybes-tarnautoju-vertinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:56
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo