Valstybinės ligonių kasos veiklos efektyvumas


Įvadas.Personalo valdymo esmė, turinys ir funkcijos. Personalo valdymo esmė. Personalo valdymo turinys ir funkcijos.Darbuotojų lojalumas. Pagrindiniai lojalumą lemiantys veiksniai ir naudingumas. Darbuotojų lojalumo ir vartotojų lojalumo ryšys.Personalo mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Personalo mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo proceso pagrindiniai etapai. Mokymo poreikių analizė. Mokymo tikslų nustatymas bei mokymo metodų parinkimas. Mokymo planavimas ir įgyvendinimas. Mokymo efektyvumo įvertinimas. Mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo programų vertinimo modeliai. Valstybės tarnautojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo sistemos efektyvumo Policijos departamente tyrimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas – nustatyti Valstybinės ligonių kasos veiklos efektyvumą

Darbo uždaviniai tikslui pasiekti yra tokie:

1.Ištirti Valstybinės ligonių kasos misijos įgivendinimas

2.Ištirti Valstybinės ligonių kasos vizijos įgivendinimas

3.Ištirti pasitikėjimą (PSD) – privalomuoju sveikatos draudimu

4.Ištirti Valstybinės ligonių kasos SSGG analizę

5.Ištirti valstybinės ligonių kasos tarptautinį bendradarbiavimą

Valstybinė ligonių kasa yra viena iš svarbiausių viešojo sektoriaus institucijų, nes ji apima visą Lietuvos respubliką. Kursiniame darbe tirsiu VLK misijos ir vizijos įgivendinimą , kaip tai yra suprantama organizacijos mastu bei kaip tai supranta vartotojai, kokie yra pliusai ir kokie minusai , ką galima pakeisti kad būtų geriau negu yra dabar. Ištirsiu pasitikėjimą privalomuoju sveikatos draudimu , nes jis yra glaudžiai susijęs su pačia valstybine ligonių kasa, bei sudarysiu Valstybinės ligonių kasos SSGG analizę , kuri taip pat parodys ką galima ar ką reikia keisti šiame viešajame sektoriuje.

  • Microsoft Word 230 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (4220 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Valstybinės ligonių kasos veiklos efektyvumas
    10 - 2 balsai (-ų)
Valstybinės ligonių kasos veiklos efektyvumas. (2014 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/valstybines-ligoniu-kasos-veiklos-efektyvumas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 17:11
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo