Valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ įvaizdis ir žinomumas šiauliečių tarpe


Kį šiaulių valstybinio kamerinio choro „polifonija“ įvaizdis ir žinomumas šiauliečių tarpe įvadas. Trumpa tyrimo rezultatų analizė. Literatūra. Priedai.


Tyrimo tikslas: išsiaiškinti KĮ Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ įvaizdį šiauliečių akimis ir choro žinomumą Šiaulių mieste.

Susipažinti su trumpa KĮ Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ istorija;

Išsiaiškinti ar KĮ Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ yra žinomas ir mėgstamas Šiaulių mieste.

Ar įstaiga KĮ Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ yra žinoma Šiaulių mieste;

Ar respondentai lankose šio choro koncertuose ir kamerinės salės renginiuose;

Remiantis apklausos duomenimis, atliktas klausytojų segmentavimas pagal lytį, amžių, išsilavinimą.

Iš 25 apklausoje dalyvavusių respondentų buvo 23 moterys (92%) ir 2 vyrai (8%). Vidutinis amžius – 41,6 metai, dalyvavo respondentai, kurių amžius buvo nuo 12 metų iki 57 metų.

Iš 25 respondentų į klausimą kokius chorus žino Šiaulių mieste, tik vienas atsakė, jog nežino nė vieno choro Šiaulių mieste, kiti paminėjo „Polifoniją“, „Dagilėlį“, Atžalyną“, „Chameleoną“, „Sedulą“, „Bičiuliai“.

Taip pat buvo svarbu išsiaiškinti, ar respondentai žino, jog Šiaulių mieste yra choras „Polifonija“. Iš atsakymų matyti, kad 23 iš apklaustųjų žinojo, 2 nežinojo.

Paklausus respondentų, ar lankėsi “Polifonijos” koncerte, dauguma atsakė jog taip (18) ir 7 atsakymai buvo neigiami.

Paklausus kada paskutinį kartą buvote “Polifonijos” koncerte daugiausia (16) respondentų atsakė, jog paskutinį kartą koncerte buvo daugiau nei prieš metus, prieš metus atsakė – 7 respondentai, 1 lankėsi prieš mėnesį ir 1 – prieš savaitę.

Į klausimą keliuose choro koncertuose apsilankote per metus, respondentų atsakymai pasiskirstė taip:

11 respondentų atsakė, jog klausėsi “Polifonijos” kamerinėje salėje, 10 – bažnyčioje, 1 respondentas klausėsi kitame mieste, o 6 klausėsi kitur, įvardindami, jog tai buvo aikštė, internetas, Frenkelio vila.

Į klausimą, koks labiausiai į atmintį įstrigęs 2016 metų “Polifonijos” pasirodymas, 3 respondentai atsakė, jog Resurrexit festivalyje, 14 respondentų labiausiai “Polifoniją” įsidėmėjo Šiaulių dienų renginyje, 3 – matė renginį “Kaip ežiukas chorą būrė”, 5 – “Ant rubežiaus”, kur choras pasirodė su lietuvių tautiniais rūbais ir dainavo lietuviškai bei latviškai, 6 respondentų atsakymai buvo, jog neįsiminė nė vieno renginio arba jie įsidėmėjo chorą dainuojant Frenkelio viloje bei kalėdiniame koncerte bažnyčioje.

Taip pat labai svarbus klausimas, norint sužinoti apie choro žinomumą buvo apie tai, kokį įspūdį paliko matyti “Polifonijos” pasirodymai. Daugiausia, 19 atsakė, jog teigiamą, 1 – jog neigiamą įspūdį, 5 respondentų atsakymai buvo, jog kai kurie koncertai jiems buvo nuobodūs.

Norint sužinoti, ar Šiaulių miesto gyventojai žino, kad jų mieste yra ir kamerinė choro “Polifonija” salė, buvo užduotas klausimas ar lankėtės renginyje, vykusiame kamerinėje “Polifonijos” salėje? Teigiamai atsakė 13 respondentų (52 proc.), neigiamai – 12 respondentų (48 proc.).

  • Sociologija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 227 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (2594 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donata
  • Valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ įvaizdis ir žinomumas šiauliečių tarpe
    10 - 1 balsai (-ų)
Valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ įvaizdis ir žinomumas šiauliečių tarpe . (2017 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/valstybinio-kamerinio-choro-polifonija-ivaizdis-ir-zinomumas-siaulieciu-tarpe.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:36
×