Valstybinis auditas


Apskaitos savarankiškas darbas.

Santrauka valstybinis auditas. Kas yra Valstybės kontrolė ir kokia jos svarba. Kokie Valstybės kontrolės uždaviniai. Kas reglamentuoja valstybinį auditą. Kas yra Valstybės kontrolės audito objektai ir subjektai. Valstybinio audito rūšys.


Lietuvos Respublikos valstybinio audito reikalavimai, Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės įstatymas.

Kas yra Valstybės kontrolės audito objektai ir subjektai?

Organizacijos, kurių ūkinė finansinė veikla yra valstybinio audito objektas, sąrašas: tai Seimo kanceliarija, Seimui atskaitingos įstaigos, Seimą aptamaujantys padaliniai, Prezidento kanceliarija ir Prezidentą aptamaujantys padaliniai, Konstitucinis Teismas, Lietuvos bankas, teismai, teismų antstolių kontoros, prokuratūros, policijos, Vyriausybės kanceliarija, ministerijos, Vyriausybės įstaigos it kitos iš Valstybės biudžeto finansuojamos įstaigos, kitose valstybėse veikiančios Lietuvos Respublikos valstybinės įstaigos, valstybės įmonės ir visų rašių įmonės, kuriose valstybė turi ne mažiau kaip pusę basų t suteikiančių akcijų, savivaldybės, religinės ir visuomeninės organizacijos it kt.

Valstybinis auditas. (2016 m. Vasario 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/valstybinis-auditas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 05:54