Valymas verslo planas Švarinta


Santrauka. Verslo aprašymas. Gamyba. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Gamybinės patalpos. Įranga. Transportas. Medžiagos. Vadyba. Valdytojas. Kitų darbuotojų skaičius, numatomos pareigos ir funkcijos. Darbo užmokestis, darbo užmokesčio fondo paskaičiavimas. Organizacinė valdymo struktūra. Rinkodara. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojų analizė. Konkurentų analizė. Rinkodaros planas. Rizikos įvertinimas. Finansinis planas. Paslaugų pardavimo prognozės. Prognozuojamo pelno(nuostolio) ataskaita. Nenuostolingo taško analizė.

Išorinės sąlygos (ekonominės, socialinės, teisinės ir kt.) yra palankios verslo idėjai realizuoti. Ekonominės Kauno regiono gyventojų padėtis nėra bloga. Vis daugiau žmonių įsigyja didesnio ploto gyvenamąsias patalpas, plečiasi esamos ir kuriasi naujos įmonės. Didėjant gyvenimo tempui, patogu užsisakyti švaros įmonės paslaugas, nes specialistai šį darbą atliks greičiau, geriau ir už prieinamą kainą.

Įmonės vizija – plėstis, teikti daugiau paslaugų (purvą surenkančių kilimėlių keitimas ir valymas, didelių prekybos centrų patalpų valymas), vėliau įsteigti filialus kituose miestuose.

teikti biurų šlapio ir sauso valymo paslaugas;

teikti butų šlapio ir sauso valymo paslaugas;

Pasirinkta uždarosios akcinės bendrovės forma todėl, kad įmonės steigėjai turi asmeninio kilnojamojo ir nekilnojamojo turto ir nenori juo rizikuoti.

Uždarojoje akcinėje bendrovėje “Švarinta” tiekimas vyks be tarpininkų. Bus naudojamos tik kokybiškos ir ekologiškos valymo priemonės ir technologijos.

UAB „Švarinta“ kuriama Savanorių pr. 220. Vieta tinkama šiam verslui. Ji yra miesto centre. Pastatas yra gerai matomas.

Čia geri privažiavimai, vieta gerai žinoma ir nesunkiai randama.

Mūsų firmą lengva pasiekti viso miesto gyventojams, o ypač, Centro, Senamiesčio mikrorajonų gyventojams.

Taip pat, gali būti, kad daugelis vartotojų, ypač kai firma bus geriau žinoma, nevažiuos į firmos patalpas, o tiesiog paslaugas užsisakys telefonu, internetu ar elektroniniu paštu. Todėl šiam verslui nebūtina turėti patalpas, esančias miesto centre.

Numatoma nuomoti patalpas Savanorių pr.192,. Patalpų bendras plotas yra 40 kv.m. Nuomos kaina yra 1000 Lt/mėn. (tame tarpe ir mokesčiai, išskyrus elektrą). Čia yra miesto vandentiekis, miesto kanalizacija, elektra, yra skaitikliai. Taip pat yra apsaugos ir priešgaisrinė signalizacija.

Paslaugoms atlikti reikalingų priemonių kiekiai nėra dideli. Jos gali būti pristatomos darbuotojų turimu transportu. Taip pat šiuo transportu bus važiuojama pas klientus atlikti valymo darbus. Už tai darbuotojams, kurių transportu bus naudojamasi, bus mokami atitinkami priedai, padengiantys išlaidas.

Darbuotojai naudotųsi trejais automobiliais, kuriuose būtų įmontuota dujų įranga. Atsižvelgiant į tai, yra numatoma, kad per pirmuosius metus vidutiniškai kurui bus išleidžiama 10.800 Lt.

*4 pak. po 40 servetėlių – 59 Lt (nuo 2 mėnesio). (Viso gausis 1171,70Lt)

Šiam darbui taip pat yra reikalinga spec. apranga. Tai bus kelnės su petnešomis bei viršutinė dalis – švarkas ir striukė. Vienam žmogui pilnas aprangos komplektas kainuos 400 Lt. Taip pat bus užrašai ant spec. aprangos.

Planuojama, kad per mėnesį bus sunaudojama apie 100 kWh elektros. Todėl planuojamos mėnesinės išlaidos elektrai sudarytų apie 50,00 Lt.

Planuojama, kad pradžioje įmonėje dirbs 9 žmonės. Direktorius atliks ir vadybininko funkcijas, nes įsikūrusi įmonė bus maža ir paprasčiausiai nebus poreikio samdyti papildomo darbuotojo, tačiau laikui bėgant vadybininko pareigas užims papildomas darbuotojas. Bendrovės vyr. buhalterė atliks ir administratorės funkcijas. Nuspręsta samdyti 7 patalpų valytojus, nes mažesnis jų skaičius neužtikrintų tinkamos bendrovės veiklos.

Šiuo metu Lietuvoje yra 123 įmonės, kurios teikia panašias paslaugas. Kauno mieste valymo paslaugas teikiančių įmonių yra 27, tačiau ši verslo niša nėra visiškai užimta. Dažniausiai užsidaro tos įmonės, kurių darbuotojai ir vadovai neatsakingai žiūri į teikiamų paslaugų kokybę ir neatsižvelgia į klientų norus.

Ateityje konkurencija gali didėti, nes rinka plėsis. Mes turime įgyti ilgalaikį vartotojų pasitikėjimą ir jų neapvilti. Reguliariai analizuoti vartotojų norus ir nuomonę apie mūsų veiklą.

Taigi, rinkoje yra pakankamai daug tokio tipo paslaugas teikiančių įmonių, tačiau jų nėra tiek daug, kad nebūtų galima į ją įeiti. Tikėtina, kad pasiūlius vartotojui kokybiškas, nebrangias, originalias, ekologiškas paslaugas, galima tikėtis gerų verslo rezultatų. Suprantama, kad paslaugų paklausa iškart nebus labai didelė, kadangi laiko užima klientų pritraukimas, konkurento lygio pasiekimas ir galbūt pralenkimas.

Mūsų veikloje naudojami ištekliai nėra riboti ir ateityje neturėtų būti jų deficito.

Vis daugiau žmonių įsigyja namus, butus, tuo pačiu atsiranda daugiau potencialių vartotojų.

Atsiranda daugiau verslininkų, kuriančių savo įmones.

Vidinis veiksnys turintis neigiamos įtakos mūsų veiklai – tai ribotos finansinės galimybės.

Tai, kad gyventojų pragyvenimo lygis gerėja, vis daugiau žmonių įsigyja gyvenamąsias patalpas, ir atsiranda vis daugiau verslininkų, kuriančių savo įmonės, teigiamai įtakos paslaugų paklausą. Taip pat didelę įtaką paslaugų paklausai turės tai, jog darbų kokybė bus gera ir bus teikiamos ekologiško patalpų valymo paslaugos, kurių neteikia nei viena Kauno miesto patalpų valymo įmonė.

  • Microsoft Word 117 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 31 puslapis (5316 žodžiai)
  • Universitetas
  • Klaudijus
  • Valymas verslo planas Švarinta
    10 - 7 balsai (-ų)
Valymas verslo planas Švarinta. (2015 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/valymas-verslo-planas-svarinta.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 03:02
×