Vandenilis pristatymas


Vandenilis skaidres. Skaidres apie vandenili. Vandenilio skaidres. Vandenilis chemija. Apie vandenili skaidres. Vandenilio pristatymas. Vandenilio gamyba chemija. Vandenilio gavimas iš koksavimo dujų. Chemija vandenilis. Skaidres vandenilis.

Geriausiai žinomas ir labiausiai paplitęs junginys yra vanduo h. O. Vandenilis – pačios lengviausios, bet gana sunkiai suskystinamos dujos. Vandens elektrolizė. Anglies monoksido konversija. Metano konversija. Vandenilio gavimas iš koksavimo dujų. Vandenilio fizikinės savybės. Vandenilis naudojamas. Stiklo gamyboje. Metalurgijoje. Naftos perdirbime. Elektronikoje. Atomobiliuose ir transporte.

STIKLO GAMYBOJE Kartu su azotu vandenilis sukuria reduktyvią aplinką stiklo flotacijos procesuose.Vandenilis naudojamas terminiam pūsto stiklo apdorojimui.

METALURGIJOJE Reduktyvi aplinka įvairių metalų terminiam apdorojimui.

NAFTOS PERDIRBIME Sieros pašalinimui iš mazuto bei benzino.

ELEKTRONIKOJE Vandenilis yra naudojamas kaip nešančiosios dujos puslaidininkių procesuose bei kaip absorbuojančios dujos litavimo aplinkoje ir vario sluoksnių atkaitinimui. Formuojančių dujų panaudojimas (tai yra H2 ištirpintas azote) leidžia visiškai pašalinti deguonį aukštų temperatūrų procesuose.

ATOMOBILIUOSE IR TRANSPORTE Vandenilis yra neturintis karbonų (anglies) energijos šaltinis naudojamas kaip kuras.

  • MS PowerPoint 158 KB
  • 2016 m.
  • 22 puslapiai (400 žodžiai)
  • Iveta
  • Vandenilis pristatymas
    8 - 1 balsai (-ų)
Vandenilis pristatymas. (2011 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/vandenilis-pristatymas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 18:34
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo